Butiki z odzieżą na wagę są w u nas bardzo popularne. To proste i pomysłowe rozwiązanie, jeśli chcemy się stylowo ubrać za niewielką sumę pieniędzy. Atutem takiego sklepu jest również unikatowość oferowanych ubrań.

kobieta

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com
W polskich miastach buduje się bowiem obecnie coraz więcej galerii handlowych. Małe butiki odzieżowe są przez to wypierane przez konkurencyjne sklepy sieciówkowe. Dlatego ciężko kupić coś naprawdę oryginalnego. Możliwość wyboru przeważnie zawęża się wówczas do kilku najbardziej pasujących do naszego stylu producentów odzieżowych. Należy również zauważyć, że dostępne w galeriach ciuchy są przeważnie dosyć drogie. Przy czym, wysoka cena rzadko kiedy jest wprost proporcjonalna do jakości.

Nic dziwnego, że w takiej sytuacji klienci coraz chętniej odwiedzają second-handy (kurtki i płaszcze męskie). Mogą wówczas kupować stylowe i dobre gatunkowo ubrania, a zarazem nie muszą się martwić o swój portfel. Nie wszyscy jednak komfortowo się czują w takich sklepach. Drażni ich duża ilość niepoukładanego towaru i to, że trudno zaplanować im wówczas zakup konkretnego rodzaju odzieży.

modelka

Autor: Earl McGehee
Źródło: http://www.flickr.com

Sklepy z odzieżą na wagę odwiedza się bowiem raczej w miarę regularnie i płaci się w nic za to, co udało się danego dnia znaleźć. Przeważnie dostępne są tu tylko pojedyncze egzemplarze ubrań i nie możemy wybrać odpowiedniego dla siebie rozmiaru. Albo coś się nam podoba i jest na nas dobre, albo nie. Jeżeli chcemy zwiększyć obroty swojego sklepu, to powinniśmy dostrzec i odpowiedzieć na konkretne oczekiwania klienta.Najważniejszą zasadą dobrze prosperującego second-handu jest porządek.

Dlatego, dobrze jest poukładać ubrania w sklepie według jasno określonego klucza. Przeważnie jest to kolor oraz typ odzieży. Spódniczki, suknie, żakiety, spodnie itd. układamy więc osobno, tak jak odzież w kolorze czerwonym, niebieskim czy brązowym (Kalosze Damskie ceneolokalnie). Dobrze dowiedzieć się, jakie hurtownie odzieży używanej przesyłają już posortowany pod względem kolorów towar. Z pewnością wyraźnie ułatwi nam to pracę.

Powinniśmy także wydzielić w sklepie działy – dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci. Unikniemy w ten sposób wrażenia chaosu i zatroszczymy się o komfort naszych klientów. Zakupy w naszym sklepie będą o wiele bardziej wygodne, co wpłynie także na sumę miesięcznego utargu.

Spójrz na ten ciekawy artykuł i odkryj więcej tutaj (https://www.elian.eu/pl/druty-proste-bambusowe). Zapewne nie pożałujesz. Nie zwlekaj ani chwili! Zrób to w tym momencie!

Warto zatroszczyć się również o jakość sprzedawanych ubrań.

Hurtownie odzieży używanej oferują bowiem zarówno cream odzież, jak i doo to door. Zanim otworzymy sklep zastanówmy się zatem, jaki sklep z odzieżą używaną chcemy prowadzić. Możemy otworzyć ekskluzywny butik, w którym będzie mniej ubrań, ale będą one trochę droższe i lepsze gatunkowo, ale możemy też sprowadzić dużą ilość towaru i sprzedawać go w bardzo niskiej cenie.

admin
admin@artefakt.pl