Elegancki i zadbany pan powinien być bez najmniejszych wątpliwości idealnie ogolony. Wielki wybór przeznaczonych do jednorazowego użytku maszynek do golenia sprawił, że większość mężczyzn każdego dnia używa do golenia właśnie takich akcesoriów. Stopniowo jednak daje się zaobserwować powrót do dawnych sposobów golenia. Znów do łask wracają brzytwy oraz klasyczne maszynki.

brzytwa

Autor: Francis Storr
Źródło: http://www.flickr.com
Zwolennicy tradycyjnego golenia z chęcią wybierają produkty produkowane przez markę Dovo. Brzytwa Dovo znana jest w świecie już od roku 1906 – strona. Popularna brzytwa Dovo jest bardzo wysokiej jakości. Gwarancją, że kupujemy oryginalną brzytwę jest znajdujący się napis na ostrzu. Wszystkie brzytwy, które opuszczają zakład mają bowiem wygrawerowany napis: „Solingen Best Quality”. Troska o twarz po goleniu wymaga zastosowania dobrych kosmetyków. Cenioną od lat marką wśród nich jest z całą pewnością marka Taylor of Bond Street. Historia kosmetyków marki Taylor of Bond Street jest zaskakująco długa, sięga do drugiej połowy XIX wieku. Wytwarzane na terenie Wielkiej Brytanii kosmetyki są bardzo popularne na wyspach, być może dlatego, że korzysta z nich też rodzina królewska. Dzisiaj po produkty tej firmy mogą sięgnąć także polscy panowie – Facetaria. Kosmetyki wytwarzane są na bazie ekstraktów roślinnych, najwyższa jakość składników to jeden z najbardziej docenianych ich atutów.

golenie zarostu

Autor: Post Memes
Źródło: http://www.flickr.com
Wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji skóry oraz włosów ma do zaoferowania ceniona brytyjska marka Truefitt&Hill. Ceniona marka Truefitt&Hill istnieje na rynku od początku XIX stulecia.

W sytuacji, gdy musisz zgłębić tę sprawę też od innej strony, przeczytaj więcej w tym tekście (https://timebutik.pl/zegarki-damskie-calvin-klein-c-1_24.html), ponieważ on również ją analizuje.

Wśród producentów kosmetyków dla mężczyzn marka Truefitt&Hill zajmuje bardzo wysoką pozycję – Facetaria. Wśród klientów zawsze obecni byli członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Aktualnie firma zajmuje się nie tylko produkcją kosmetyków. Już na początku lat trzydziestych właściciele zdecydowali się zająć też świadczeniem usług fryzjerskich. Dzisiaj te brytyjskie kosmetyki ciągle cieszą się wzięciem wśród wielu mężczyzn na całym świecie. Są od pewnego czasu dostępne także w Polsce. Lista produkowanych produktów jest bardzo długa. Obejmuje między innymi żele do kąpieli, kremy do odbywającej się każdego dnia pielęgnacji twarzy, mydła i olejki. W ofercie mężczyźni znajdą też kosmetyki stworzone do pielęgnacji włosów i golenia.

admin
admin@artefakt.pl