Piękna, uwodzicielska bielizna to element garderoby, o który winna zatroszczyć się, każda pielęgnująca swój wygląd kobieta. Co istotne, wiele kobiet przyznaje, że uwielbia nosić piękną bieliznę nawet, wtedy, gdy nikt inny jej na co dzień nie ogląda, jako że gustowna bielizna powoduje, że kobieta czuje się najzwyczajniej w świecie piękna i zniewalająca.

Rzecz jasna są też panie, które wolą nosić zwyczajne biustonosze i bawełniane majtki, gdyż kierują się przede wszystkim wygodą, tyle, że, piękna, stylowa bielizna, np. bielizna Triumph (damska bielizna triumph) wcale nie musi być niekomfortowa – wręcz przeciwnie – idealnie przylega do ciała i równocześnie pięknie się prezentuje.

Współczesna bielizna ma rzecz jasna nie

Zamyślona kobieta

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

tylko być kusząca, ale również funkcjonalna. Dlatego bez kłopotów można kupić modelujące staniki, czy gorsety. Tego typu bielizna (sprawdź naszą propozycję) może ukryć niedoskonałości urody i poprawić ogólny image. W dodatku

Kobieta w bieliźnie

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

bielizna (więcej na ten temat tutaj) tego typu nie jest widoczna spod ubrania i jest niezwykle komfortowa. Producenci zabiegają jednocześnie o jej estetyczny wygląd – przykładowo, jeśli chodzi o Triumph bielizna modelująca może być w pełni bezszwowa, a równocześnie zachowuje oryginalny fason i wygląd.

Pomimo dużej różnorodności ofert na rynku, nie jest łatwo kupić odpowiednią dla siebie bieliznę. Wielu kobietom zajmuje sporo czasu dobranie najlepszego kroju biustonosza (przykładowo: żeński stanik) czy body, tak żeby nic nie odstawało czy wisiało. W istocie, nie jest to sprawa prosta, tym bardziej, że każda kobieta ma inną budowę i trudno jakkolwiek opierać się w tym przypadku na cudzej sylwetce. Stąd też powstała taka profesja jak brafitterka – tego rodzaju osoba może doradzić nam, jaki stanik będzie najlepiej nam pasował.

Trzeba zwrócić uwagę, że za pomocą tego rodzaju bielizny kobiety pragnął nie tylko osłonić ciało, ale przede wszystkim osiągnąć określony rezultat – unieść piersi, powiększyć je i tak dalej. Stąd też tak ważne jest poradzenie się specjalistki, która biorąc pod uwagę ogólny wygląd naszych piersi będzie w stanie dopasować dla nas idealny kształt i co najistotniejsze rozmiar biustonosza. Pomóc nam może również stylistka, która na dodatek podpowie w jaki sposób za pomocą bielizny wyszczuplić sylwetkę lub uwypuklić to i owo.
admin
admin@artefakt.pl