Moda stale się zmienia. Obserwuje to nawet modowy laik. Istnieją jednak takie elementy garderoby, które od kilku dekad wciąż są modne, choć ewoluują w swojej formie, dostosowując się do dzisiejszych trendów. Oto parę ponadczasowych części garderoby, które powinniśmy posiadać w garderobie.

Bazą niech będą dobre gatunkowo dżinsy. Nie ma sylwetki, do której nie dałoby się dobrać odpowiedniego modelu. Co więcej, są to spodnie, które w połączeniu ze szpilkami lub eleganckimi balerinami oraz białą koszulą, mają również swoje eleganckie oblicze. Komfortowe, praktyczne i obecne w szafie od wielu, wielu lat.

odzież

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

T-shirt już dawno temu przestał być kojarzony ze sportowym charakterem. Szczególnie koszulki męskie przestały być tylko częścią garderoby, a zaczęły być w zasadzie billboardami. Za pomocą T-shirtów ludzie niejako porozumiewają się z otoczeniem podkreślając własne stanowisko, manifestują swoje poglądy czy zainteresowania. Ich oryginalne wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością dzianin powodują, że T-shirt możemy dziś założyć na większość okazji. W prosty sposób podkreślają nasz styl i to, co nam aktualnie „w duszy gra”.

Skórzana kurtka to także nieśmiertelny klasyk. Nie ma co zastanawiać się czy warto w nią zainwestować, ponieważ towarzyszyć nam będzie długie lata. Sprawdzi się zawsze, wszędzie i o każdej porze roku. Wie o tym najlepiej ikona stylu Kate Moss, która ze skórzanej kurtki uczyniła swój znak

obuwie damskie

Autor: foeoc kannilc
Źródło: http://www.flickr.com

rozpoznawczy. Kate uwielbia bawić się modą dlatego w jej garderobie oprócz eleganckich butów na obcasie znajdują się kalosze Huntery, które nosi z niezwykłą gracją i prezentuje się w nich niezwykle efektownie – .


Te hippisowskie, nieśmiertelne buty są wręcz uwielbiane przez miłośników nowych trendów na festiwalach rockowych i bulwarach wielkich miast. W połączeniu z ciepłymi ocieplaczami bardzo dobrze spisują się zimą, na posypanych solą chodnikach. Nie zaskakuje więc, że te kultowe, modne, funkcjonalne buty w żywych kolorach cieszą się dużą popularnością i posiadają tak wielu zwolenników.

admin
admin@artefakt.pl