Moda stale się zmienia. Obserwuje to nawet modowy laik. Istnieją jednak takie elementy garderoby, które od kilku dekad wciąż są modne, choć ewoluują w swojej formie, dostosowując się do dzisiejszych trendów. Oto parę ponadczasowych części garderoby, które powinniśmy posiadać w garderobie.

Bazą niech będą dobre gatunkowo dżinsy. Nie ma sylwetki, do której nie dałoby się dobrać odpowiedniego modelu. Co więcej, są to spodnie, które w połączeniu ze szpilkami lub Sale weselne Wrocław eleganckimi balerinami oraz białą koszulą, mają również swoje eleganckie oblicze. Komfortowe, praktyczne i obecne w szafie od wielu, wielu lat.

odzież

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

T-shirt już dawno temu przestał być kojarzony ze sportowym charakterem.

Czy posty zaprezentowane na tej witrynie skagen ogólnie Cię uradowały? Myślimy, że tak. Jednakże, jeżeli chcesz więcej, to wejdź tu.

Szczególnie koszulki męskie przestały być tylko częścią garderoby, a zaczęły być w zasadzie billboardami. Za pomocą T-shirtów ludzie niejako porozumiewają się z otoczeniem podkreślając własne stanowisko, manifestują swoje poglądy czy zainteresowania. Ich oryginalne wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością dzianin powodują, że T-shirt możemy dziś założyć na większość okazji. W prosty sposób podkreślają nasz styl i to, co nam aktualnie „w duszy gra”.

Skórzana kurtka to także nieśmiertelny klasyk. Nie ma co zastanawiać się czy warto w nią zainwestować, ponieważ towarzyszyć nam będzie długie lata. Sprawdzi się zawsze, wszędzie i o każdej porze roku. Wie o tym najlepiej ikona stylu Kate Moss, która ze skórzanej kurtki uczyniła swój znak

obuwie damskie

Autor: foeoc kannilc
Źródło: http://www.flickr.com

rozpoznawczy. Kate uwielbia bawić się modą dlatego w jej garderobie oprócz eleganckich butów na obcasie znajdują się kalosze Huntery, które nosi z niezwykłą gracją i prezentuje się w nich niezwykle efektownie – .


Te hippisowskie, nieśmiertelne buty są wręcz uwielbiane przez miłośników nowych trendów na festiwalach rockowych i bulwarach wielkich miast. W połączeniu z ciepłymi ocieplaczami bardzo dobrze spisują się zimą, na posypanych solą chodnikach. Nie zaskakuje więc, że te kultowe, modne, funkcjonalne buty w żywych kolorach cieszą się dużą popularnością i posiadają tak wielu zwolenników.

admin
admin@artefakt.pl