Dla wielu ludzi marka ubrań, które mają na sobie pełni ogromną rolę. W pogoni za modą potrafią wydawać oni bardzo duże pieniądze na ubrania tylko z tego powodu, że będą one mieć wszytą jakąś metkę. Myślą oni, że noszenie markowych ubrań zapewni im jakąś prezencję oraz styl, dzięki czemu nie będą odstawać od pozostałych.

kliknij po więcej

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei inni kupując markowe ubrania stawiają na jakość wykonania – są bowiem zdania, że wykonane z porządnych, solidnych tkanin wytrzymają odpowiednio długi czas noszenia, a nie naciągną się po pierwszym praniu. I za jakość tę mogą parę razy więcej zapłacić, niż za podobne produkty mniej znanych firm. W praktyce, jak przyglądnie się towarom cenionych i znanych producentów odzieży, to bez problemów przyzna się rację obu stronom. Markowe ubrania są na pewno droższe, ale większość ludzi po ich ubraniu

Model w dżinsowym ubraniu

Autor: BlPlN
Źródło: http://www.flickr.com

zobaczy dużą różnicę w zaprojektowaniu i uszyciu. Są one po prostu wygodne, ładniej leżą, a zastosowane materiały najwyższej jakości sprawią, że nosić je będzie można dłużej niż jeden sezon. Bardzo dobrym przykładem takiej marki odzieżowej jest Levis. Już kilka dekad temu jeansowe spodnie tej firmy pokochała na początku cała Ameryka, a niewiele później pozostała część świata.

Uszytych zostało w tym czasie kilka modeli będących legendą, jakie do dnia dzisiejszego spostrzegane są za wzór porządnych spodni jeansowych. I tak jak już było wcześniej wspominane – jeansy jeansowe bardzo dobrze leżą, gdyż są bardzo dobrze zaprojektowane i uszyte. Również do jakości nie ma się co przyczepić, firma bez przerwy trzyma najwyższą jakość, spodnie szyte są z porządnego, mocnego jeansu i rzeczywiście takie spodnie bez żadnego problemu można nosić przez parę lat. Dla wielu osób problemem może być cena – markowe spodnie damskie Levis kosztują bowiem nawet trzy razy więcej niż produkty innych marek. Lecz wiele osób woli kupić jedne, naprawdę porządnie uszyte i wygodne spodnie, w jakich będzie można dłużej chodzić, niż dwie lub trzy pary niemarkowych, które wytrzymają co najwyżej jeden sezon.
admin
admin@artefakt.pl