Co roku, gdy najwięksi kreatorzy mody pokazują swoje nowe kolekcje, w niejednej damskiej szafie następuje niewielka rewolucja. Okazuje się nagle, że kilka strojów zakupionych raptem rok temu w obecnym sezonie nie będzie miało racji bytu, gdyż kolor stał się niemodny lub popularne są całkowicie inne fasony. Wiele kobiet ślepo idzie za czymś takim, i jeżeli tylko jakiś celebryta włoży na siebie coś oryginalnego, to nagle co któraś mijana na chodniku pani ma założone coś podobnego.

biała sukienka

Autor: RomitaGirl67
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli nawet zupełnie nie będzie im to pasować, albo będą się źle w tym czuły, to moda jest modą, to co modne należy ubierać i koniec. Takie małpowanie pomysłów innych jest niestety bardzo powszechne, zresztą nie tylko w modzie, ale w pozostałych dziedzinach życia również.

Wejdź na nową stronę i czytaj również (http://www.prozoo.pl/sklep/psy/przysmaki-dla-psa/Fineyork-Puppy/) kolejne zajmujące treści na ów temat. W przypadku jakiś pytań chętnie rozwiejemy wszelkie Twe wątpliwości.

Niestety większość z tych kobiet, jakim może się wydawać że zakładając najmodniejszą danego lata bluzkę, czy znajdując dodatki w zielonym kolorze, bo właśnie tej jesieni jest on modny, nie ma pojęcia o tym, czym jest naprawdę moda. Więcej w temacie modowym – bluzy i swetry dla pań w ciąży.

A tak naprawdę bycie modnym nie oznacza ślepego podążania za tym, co inni powymyślali. Wręcz przeciwnie, bycie modną osobą to umiejętność zestawiania takich ubiorów, aby pozytywnie się wyróżniać z tłumu tak samo ubranych innych osób. I jak można zobaczyć na przykładzie wielu coraz popularniejszych modowych blogerów, nie jest ważne za jaką kwotę się coś będzie kupować, lecz co się znajduje i jak będzie się to zestawiać z pozostałymi elementami stroju. Obecnie także panowie interesują się modą. To coś dla nich – ciekawa strona z przykładami.

Wręcz są niektóre osoby, jakie kupują odzież dla siebie w sklepie z odzieżą używaną, szukając tam ciekawych, oryginalnych elementów stroju. Odpowiednio zestawione, uzupełnione o intrygujące obuwie najczęściej wyglądają one dużo lepiej, niż założone przypadkowo najlepsze ubrania wielu pań, którym się tylko wydaje, że są modne. Moda to także umiejętność dopasowania stroju na odpowiednią okazję, to umiejętność wyczucia, kiedy można coś na siebie ubrać, a kiedy korzystniej z danego elementu garderoby zrezygnować, gdyż pojawienie się w takim ubraniu może zostać źle odebrane.
admin
admin@artefakt.pl