Męski sposób ubierania tworzą dodatki, to one najwłaściwiej obrazują faceta z klasą i to w doposażenie warto lokować fundusze. Hurtownia galanterii skórzanej sprzedaje dodatki, które pomogą wykreować postać dobrze ubranego i awangardowego faceta. Obecnie pieczę nad torbami przejęły kobiety. Jednak na samym początku swojego istnienia były dodatkiem typowo męskim.

torba męska

Autor: Peter McConnochie
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo przewodnictwa kobiecej torby, praktyczne i zgodnie z najnowszymi trendami kroje dla panów stają się równie powszechne. Akcesoria potrafią bardzo wiele wyrazić o ich właścicielu, z tego względu męskie obuwie, skarpetki, paski, zegarki, okulary przeciwsłoneczne i torby powinny ze sobą współgrać (zobacz stronę).

Torba czy to sportowa czy oficjalna – powinna być dostosowana do potrzeb mężczyzny. Szczególnie, kiedy powinny się w niej pomieścić różne rzeczy, jak laptop czy tablet. Warto także zatroszczyć o stylowy fason wybierając się na trening. Walizka to detal aranżacji, który powinien być spójny z pozostałą częścią ubioru. Jeśli mężczyzna decyduje się na model ze skóry powinien pamiętać, żeby kolorystycznie korespondował z obuwiem, paskiem do spodni, a nawet paskiem od zegarka. Bez wyjątku, wykorzystane w ubiorze skórzane dodatki muszą być tej samej barwy. Naturalny facet w każdym miejscu i o każdej porze powinien właściwie się przedstawiać – nie ma nic gorszego niż torba na trening czy plecak wybrany do eleganckiego i stylowego zestawienia.

portfel

Autor: Incase
Źródło: http://www.flickr.com
Najbardziej praktycznym modelem toreb są teczki dla mężczyzn (zobacz). Powinny być wykonane z naturalnej skóry i mieć klasyczny, niewymyślny format. Ich doskonałość sprawia, że wciąż są modne mimo upływu czasu. Jeżeli facet decyduje się na bardziej codzienny styl, to jest hurtownia hurtownia srebra galanterii ze skóry, w której można odszukać właściwe fasony. Odnaleźć tu można plecaki dla facetów o sportowym kroju, wielkie worki albo niewielkie modele o krótkim uchwycie, w sam raz do noszenia w ręce. Wersja dużych toreb sprawdzi się w codziennych sytuacjach takich jak chociażby konieczność zabrania rzeczy do pracy. Świetnie zastąpi także walizkę w bagażu podręcznym, dzięki wszytym kieszeniom bez kłopotu można się spakować na kilkudniowy wyjazd w sprawach służbowych.
admin
admin@artefakt.pl