Aktualnie trudno sobie wyobrazić działanie firmy bez okresowych szkoleń czy konferencji. Wygląda to tak, iż w ramach funkcjonowania naszej firmy przeprowadzane są szkolenia, częściej jednak mają one miejsce w czasie różnych branżowych spotkań. Dzięki nim możemy dowiedzieć się wielu rzeczy, poznać wielu ciekawych ludzi, a jednocześnie przebywać w interesującym miejscu. No właśnie, gdzie warto przeprowadzać takie konferencje? Faktycznie w najbardziej interesujących miejscach naszego kraju: na wybrzeżu oraz w górach.

szkolenie

Autor: E-volunteering Good Network Foundation
Źródło: http://www.flickr.com
W czasie podróży po polskim Wybrzeżu korzystnie odwiedzić największe uzdrowisko nad Bałtykiem – Kołobrzeg. Jest to miejsce pełne atrakcji, w jakim turyści mogą odnaleźć idealne warunki do wypoczynku, rekreacji i dłuższego pobytu w hotel Kołobrzeg. Cudowne plaże, drewniane molo czy latarnia morska zbudowana w 1946 roku na miejscu dawnego fortu, to najbardziej powszechne symbole tego miasta. Co więcej Kołobrzeg to jedno z najistotniejszych miast nad Bałtykiem (więcej). To uzdrowisko ma dość długą i interesującą historię i choć zostało niemal doszczętnie zniszczone w okresie II wojny światowej, nadal można tu zobaczyć parę niezwykle interesujących rzeczy.

Zaintrygował Cię omawiany w tym miejscu post? Jeżeli tak, warto zobaczyć ponadto inne ciekawe artykuły, ponieważ one także są godne uwagi!

To przykładowo dokładnie odbudowana starówka z zachowanym historycznym układem ulic. W jej centrum jest zlokalizowana gotycka bazylika, zaś w sąsiedztwie tej świątyni – Muzeum Oręża Polskiego. Korzystnie wiedzieć, że muzeum to składa się też z oddziału, jakiego siedziba jest kamienna, kamienica gotycka z XV wieku. Tu jesteśmy w stanie zobaczyć i mundury, i odznaczenia wojskowe. Największą uwagę przyciąga panorama, za pomocą której przedstawiono tak istotne wydarzenie z przeszłości, jak zdobycie Kołobrzegu w 1945 roku. Wielką popularnością cieszy się także wystawa plenerowa, na której można zobaczyć czołgi i działa.

przerwa kawowa

Autor: Online Dialogue
Źródło: http://www.flickr.com
Następną ciekawą propozycją się konferencje w górach (kliknij). Zjawiskowe otoczenie, świeże powietrze, bliskość przyrody – to zalety konferencji w takim miejscu. Jak chcemy zagwarantować swoim gościom jak najbardziej odpowiednie warunki, a jednocześnie pragniemy, żeby mieli w pamięci organizowaną przez nas konferencje, nie zapominajmy o zjawiskowym miejscu, w którym odbywa się to wydarzenie. Możemy być przekonani, że konferencja w górach będzie pamiętana na bardzo długi czas.
admin
admin@artefakt.pl