Trudno jest modnie ubrać dużych mężczyzn. Mamy jednak szczęście, ponieważ ciuchyprzeznaczoną dla nich wyszukamy nie tylko w szmateksach, ale i w wirtualnych sklepach. Dawno przeminęły już czasy, kiedy panowie ubierający większe rozmiarów ki byli skazani na bezkształtne „namioty” i „wory”.

Koszula męska

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie już mamy świadomość, że wcale nie wyszczuplają optycznie, a wręcz na odwrót. Co więcej, ludzie o większych rozmiarach pragną nosić modne ubrania, a coraz więcej agencji modelek proponuje pracę modelkom „plus size”. Funkcjonuje to nie wyłącznie w przypadku pań.

Jeżeli zaciekawił Cię niniejszy artykuł, to odwiedź www zaproszenia ślubne bielsko a tam oczekują na Ciebie informacje warte uwagi. Zobacz je – będziesz niezwykle zadowolony!

Możemy wpisać w wyszukiwarkę internetową frazy „odzież (zobacz duże koszule męskie)”, żeby udowodnić, że są sprzedawane w różnych wzorach i modelach. Jakie najlepiej kupić?

W przypadku znacznej wagi powinniśmy postawić na najbezpieczniejsze wersje. Możemy sięgnąć po jednobarwne koszule i koszulki oraz luźne dresy. Lepiej nie wybierać kontrastach kombinacji i dużych geometrycznych wzorów. Wyjątkowo niekorzystne dla ciała są poziome paski.

Ubrania dla panów w większych rozmiarówkach kupimy w specjalnych sklepach, popularnych lumpeksach albo sklepach online. Coraz więcej sieciówek proponuje również linie XXL. Poszukując sklepu online, możemy wprowadzić w wyszukiwarkę hasła „koszulki męskie duże rozmiary”i „dresy męskie duże rozmiary”, lub„duże koszule męskie”. Otrzymamy spis linków do sklepów online, które specjalizują się w dystrybucji odzieży w dużych rozmiarach.

Korzystanie z ich oferty ma wiele zalet. Oferują dużą możliwość wyboru, a nie jedynie brzydkie, bezkształtne worki. Koszty paczki zazwyczaj nie są zbyt wysokie, a sklepy internetowe także obowiązuje konieczność przyjęcia ewentualnego zwrotu zakupionego produktu. Bardzo często takie sklepy doradzają także, jak zestawiać sprzedawane na ich stronach ciuchy. Na swoim blogu prezentują propozycje stylizacji i umieszczają fotografie. Warto skorzystać z tej możliwości inspiracji, bo moda nie jest domeną wyłącznie szczupłych kobiet!

admin
admin@artefakt.pl