Która z nas nie pragnęłaby odjąć sobie paru zbędnych kilogramów bez większego wysiłku? Odpowiedź jest prosta a wszystkie ją znamy. Oto nieco prostych sztuczek, jakie bez wyciskania siódmych potów odejmą naszym kobiecym kształtom troszeczkę nadmiaru.

ubrania, ciuchy

Autor: AnnieAnniePancake
Źródło: http://www.flickr.com
Wielkie torby. Kobiety uwielbiają torebki, do ich kupna nie trzeba żadnej z nas nagabywać. Jeśli jednak pragniemy wyglądać smuklej, powinniśmy przestawić się na duże torebki w miejsce ukochanych niedużych czarnych. To nieskomplikowany trik, jaki polega na odwróceniu uwagi gabarytami torebki od dużych bioder lub kolistego brzuszka. Działa tutaj zasada przeciwieństwa. Paski, ale jakie? Zdecydowanie pionowe. Poziome dają rezultat wprost odwrotny od wyczekiwanego. Wizualnie wydajemy się szersze wraz z biegiem rozwijania się kresek.

Pionowe, jak łatwo się domyślić, nie poszerzają, a przedłużają w górę, czyli wyglądamy na smukłe i wysokie. Co więcej lepszy rezultat zapewniają paski szerokie aniżeli wąskie. Odcienie ciemne dają wrażenie większej smukłości. Jasne natomiast pogrubiają. Przyczyny zdają się logiczne. W jasnych odcieniach trudno przeoczyć każdą wypukłość, z kolei w ciemnych to oraz owo może w trakcie nieprzyjaznych oględzin umknąć. Interesującym połączeniem będą suknie albo bluzki w zestawie dwóch kolorów – białym jak też czarnym. Biały w środku, zaś przy linii talii ciemny i gruby. Zapewnia to wizualne zwężenie. To propozycja dla pań, które pragną optycznie zwęzić swą talię i zbliżyć się do ideału klepsydry. Musimy poszukać sklepu oferującego odzież XXL- przykładowy znajdziesz tutaj: odzież xxl.

szafa, garderoba, ubrania

Autor: Kristian Bjornard
Źródło: http://www.flickr.com
Spódniczki i spodnie. Dla pań narzekających na zbyt rozbudowane biodra poleca się spódniczki o niskim stanie jak też rozkloszowane . Nazbyt obcisłe a także o wysokim stanie wyłącznie podkreślą rozmach natury w owym miejscu niewieściej sylwetki. Spodnie z kantem także wyszczuplają sylwetkę. Do rurek z kolei rekomenduje się buty długie lub masywne, tak aby wyrównały stosunki pomiędzy cięższymi udami oraz biodrami a dołem figury. Jeśli chodzi o rozmiar ubrania nie mogą być za ciasne. Postaw zatem na kurtki dla puszystych jak również koszule męskie XXL Odpowiednio dobrany strój potrafi sprawić cuda i poprawić samą naturę. Jak się odziewać, żeby wyglądać szczuplej? Już wiesz, zatem do dzieła.- kurtki dla puszystych panów
admin
admin@artefakt.pl