Kto orzekł, że jedynie panie powinny ubierać się modnie? Choć moda to ich żywioł i osoby projektujące ciuchy najczęściej dla nich tworzą nowe kolekcje, to tak naprawdę pośród mężczyzn istnieje bardzo spore zapotrzebowanie na to, aby prezentować się modnie. W jaki sposób musi wyglądać modnie ubrany mężczyzna, jakiego typu odzież męska jest dla niego właściwa? Na to pytanie nie ma łatwej odpowiedzi.

bluza męska

Źródło: pixabay

Wszystko zależy od tego, jak konkretny mężczyzna się prezentuje. To znaczy, czy jest wysoki, niski, posiada jasne lub ciemniejsze włosy, jest dobrze zbudowany, szczupły, a może trochę – jak się mówi kolokwialnie – “przy kości”. Te wszystkie czynniki mają znaczenie, jednak tak samo jest z paniami, gdyż przecież każda jest inna. Dlatego na początku trzeba dokładnie przeanalizować własną budowę, by przypadkiem nie tracić czasu na szukanie ubrań, jakie kompletnie nie będą na nas pasować. Takie ubrania nie dosyć, że będą niedobrane, to dodatkowo będziemy się w nich źle czuć. Szkoda czasu i pieniędzy na tego typu próby (shirt 5xl). Wiadomo, że jeśli mamy trochę nadwagi to nie należy kupować nazbyt małych rozmiarów, bo będą opinać nasze ciało i pokazywać fałdki tłuszczu. Podobnie, szczupła osoba nie powinna kupować zbyt szerokich i długich koszulek, bo będą one na takiej osobie po prostu wisiały.

Pamiętaj, że wnikliwe opracowanie (http://www.olenkaphu.pl) to nierzadko najbogatsze źródło informacji? Tak jest i w niniejszym wypadku – kiedy klikniesz ten link, przeczytasz podobne pomocne treści.

Mało tego, na pewno nie będziemy czuć się dobrze w tego typu ciuchach, chociażby taka koszulka albo bluza (pozostałe informację dostępne będą tu) męska była najbardziej ciekawa.

koszulka

Źródło: pixabay

Przeważnie osoby dobrze zbudowane chodzą w obcisłych koszulkach. W większości przypadków prezentuje się to dobrze, gdyż dzięki temu mogą zaprezentować własną muskulaturę, niemniej w swojej szafie muszą też mieć inne, luźniejsze ubrania. Reguła jest bowiem taka, że jak dobrze wyglądamy to każdy ciuch będzie na nas dobrze wyglądał, wcale nie trzeba ciągle podkreślać swoją muskulaturę. Takie proste rady mogą spowodować, iż z jednej strony będziemy wyglądać dobrze, z kolejnej zaś nasze samopoczucie będzie bardzo dobre. Nie warto bezmyślnie śledzić, co jest w modzie, bo tak nigdy nie osiągniemy ideału, czyli ubioru, w jakim czujemy się idealnie – polo 3xl. Miast tego warto ubierać się w coś, w czym faktycznie czujemy się dobrze, nie zapominając jednak o paru radach, jakie omówiono w tym tekście.

admin
admin@artefakt.pl