Nie ma na całym globie smyka, który nie chciałby w jakimś momencie imitować w niektórych działaniach swych rodziców. Przykładowo malowanie się do ubrania. Małe dziewczynki z chęcią pożyczają puderniczkę, a następnie ubierają jakąś „dorosłą” biżuterię.

bluzki

Autor: Magdalena Dubiel
Co powinni wtedy zrobić rodzice?
świat

Autor: Ogrody Natury
Mogą oni pochwalić je za dążenie do samodzielności oraz wyjść z nimi na jakieś zakupy, aby kupić dzieciakom przeróżne stworzone dla nich produkty. W wypadku biżuterii, nie muszą to być przecież żadne zabawki. To mogą być zwyczajnie małe wersje prawdziwych wisiorków czy też zawieszek. Naturalnie mogłyby to być pełnowartościowe kolczyki dla dzieci wyprodukowane ze srebra albo złota (np. próby 585). Mogłyby posiadać najprawdziwsze kamyki szlachetne, choć w przypadku biżuterii dla dzieci dobrym kompromisem mogłaby być cyrkonia (https://www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Pierscionki-srebrne_Z-cyrkonia-475.html). Jest to niedrogi sztuczny kamyk, ale swym wyglądem potrafi oczarować nie tylko każde dziecko. Dla bardziej wymagających osób, można by naturalnie kupić tego typu biżuterię z na przykład prawdziwymi brylantami.
Linia Level One ASICS

Autor: ASICS
Źródło: ASICS
Ozdobą na takim kolczykach dla dziecka mogą być sylwetki postaci przeróżnych baśni, które wszyscy znają m.in. z telewizji. Z wyglądu tego typu kolczyki dla dzieci, szczególnie te, które są wyprodukowane ze złota, są bardzo subtelne i wyjątkowo podkreślają jakże uroczą twarzyczkę małej córeczki. To znakomity upominek na jakąkolwiek okazję, np. Pierwszą Komunię, imieniny czy udany pierwszy dzień w szkole.

Po otrzymaniu tego typu upominku Twe dziecko z pewnością będzie niezwykle szczęśliwe oraz dumne zarówno z prezentu, jak i ze swych rodziców. Taki prezent byłby dla niego wyjątkowo wielkim wydarzeniem.
admin
admin@artefakt.pl