Panie niezbyt często wybierają się na plażę, bo boją się pokazywać swoje ciało. Uważają, iż tam będą dostrzegalne wszystkie ich krągłości a także niedoskonałości, przez co będą czuły się niezbyt komfortowo. A przecież są zaprojektowane specjalne stroje kąpielowe przeznaczone do różnych rodzai sylwetek, wystarczy tylko poprzeglądać po czym dopasować najlepszy dla siebie. Oto kilka podstawowych zasad, jakimi powinnyśmy się pokierować przy dobieraniu strojów kąpielowych.

sprawdź koniecznie

Autor: Gaia
Źródło: Akrobatka.pl
Warto kupować kostiumy (kliknij hiperłącze) kąpielowe w swym ukochanym kolorze – będziemy czuć się w takim kostiumie dobrze i swobodnie, zaś dobry nastrój na plaży to już 50% sukcesu. Drugie 50procent to należyte dopasowanie kostiumu do figury. Takie kostiumy kąpielowe dwuczęściowe albo jednoczęściowe nie tylko zdołają uwydatnić zbyt mały biust, lecz też zakamuflować za duże obfitości.

Możemy także dobrać takie stroje kąpielowe, jakie nie tylko zakamuflują nazbyt obfite biodra, lecz również powiększą wizualnie zbyt wąskie. Obecnie nawet słabostki górnych partii nóg z sukcesem zdołamy zakryć, nie pokazując tego, czego nie chcemy pokazać.

Bikini stringi, Kostiumy kąpielowe składające się z dwu części powinny być dobierane dla dam o zgrabnej linii ciała, z kolei osoby o dość dużych gabarytach powinny postawić na stroje jednoczęściowe – Nie jest to dewiza odgórna, ale z pewnością warto na serio zastanowić się nad „odwagą” którą wykazuje się sporo otyłych kobiet, zakładając dwuczęściowe kostiumy plażowe. W jednakowej sytuacji są szczuplejsze kobiety, jakie po prostu wyglądają w kostiumach jednoczęściowych niekorzystnie.

Duży biust także wymaga właściwego zaakcentowania. Wiele z pań wybiera zbyt małe staniki w nadziei, iż wizualnie pomniejszą piersi, co jednakże przynosi odwrotny efekt. Ważne jest wybranie odpowiedniego usztywnienia, jakie zatrzyma piersi na właściwym miejscu. Istotnym elementem są także paski – stroje kąpielowe na duży biust winny mieć szerokie paski, ale nie powinny być one głównym źródłem podparcia, mają zapobiegać zwisaniu.

Opisany temat opisaliśmy z myślą Twoje oczekiwania. Czekamy na twoją informację, czy spodobał Ci się ten wpis. Daj nam znać – przejdź do strony wełny do robienia na drutach .

Na pewno niewskazane są tutaj bikini na sznureczkach jak też łączone kółkami, stroje bez pasków oraz staniki zakrywające piersi jedynie do połowy.

admin
admin@artefakt.pl