Jeżeli sądzisz, iż najlepszym sposobem na odebranie sobie kilku kilogramów może być odzienie się na czarno, jesteś w błędzie! Istnieje kilka nie mniej prostych zasad, które umożliwiają optycznie wyszczuplić sylwetkę.

W tak zwanym odchudzaniu wizualnym kolor jest ogromnie istotny. Kolory współgrające z typem urody to jeden z najprostszych sposobów na odwrócenie baczności od nazbyt kolistych form i wzrokowe odjęcie kilku kilogramów . Nie sprawdza się jednak podmienianie czerni barwami ziemi oraz innymi odcieniami „maskującymi”. Zamiast nijakich szarości i rozmytych beży dobierz kolory intensywne. Poszukaj przykładowo dwukolorowej sukni, która po bokach będzie miała wszywki w innym kolorze. Taki trik wspaniale wyszczupli talię i pomoże wymodelować figurę przydając jej stosownych proporcji.

spodnie wyszczuplające

Autor: Inyx
Źródło: http://www.flickr.com

Ważna wytyczna dotycząca wyszczuplającej potęgi odcieni brzmi: ciemny pod spód, jasne na wierzch. Rezultat „wyszczuplający” da zatem atramentowa sukienka sukienki w stylu boho i nałożony na nią jasny, przykładowo śmietankowy kardigan, przenigdy na opak. Dla jeszcze większego efektu sweter przewiąż w pasie rzemykiem. Zakładanie nadmiernie dużych ciuchów to jeden z głównych błędów, jaki dodaje kilogramów nawet bardzo smukłym damom. O ile jednakże one mogą sobie na to przyzwolić, kobiety jakim zależy na wyszczupleniu, winny raz na zawsze wypchnąć z szafy odzienia pozbawione kroju. Mam tutaj na myśli nie jedynie bluzki-namioty, lecz też spodnie, tuniki, płaszcze.

Czy chcesz zobaczyć niniejszy temat z innej perspektywy? Jeżeli tak, to zdobądź ważne informacje (https://crossjeans.pl/on/jeans), które opublikowane są na tej stronie.

Wielu kobietom, potrzebującym wyszczuplić dla przykładu biodra albo zakamuflować zbyt wystający brzuszek może wydawać się, iż osiągną ten cel wkładając odzienie o 2 rozmiary za wielkie – Jednakże niedostatku wcięcia w pasie nie zakamuflujesz przykrywając się wielką tuniką. Musisz po prostu odwrócić od niej uwagę. Jak to uczynić? Wybierz dopasowaną górę z materiału, który nie przylega do sylwetki. Winna mieć żywy kolor oraz długość do połowy biodra. Do tego legginsy wyszczuplające.

legginsy

Autor: Inyx
Źródło: http://www.flickr.com
Raz na zawsze zapamiętaj, iż powinnaś nabywać ubrania dopasowane, co nie znaczy ciasne. Wybieraj taliowane marynarki a także płaszcze, które za każdym razem przewiązuj rzemykiem. Zapomnij o fasonach oversize, pomimo pozorów nie odejmują kilogramów, ale ich dodają.
admin
admin@artefakt.pl