Jednym z najbardziej popularnych elementów ubioru, są koszulki, noszone przez dzieci, młodzież i dorosłych. Traktuje się je jako niezobowiązujący, luźniejszy strój, raczej do codziennego noszenia. Choć rzecz jasna trafiają się osoby, jakie potrafią ubrać t-shirt] do garnituru, i w takim czymś idą na przykład na rozmowę o pracę, to jednak takie zestawienie niekoniecznie jest wszystkim polecane.

Koszulka reklamowa, reklama

Autor: Dushan Hanuska
Źródło: http://www.flickr.com
Koszulki można kupić chyba w każdym sklepie z ubraniami, czy to będzie jedna ze znanych światowych marek, czy też osiedlowy sklepik z najtańszymi ubraniami. Oczywiście porównując asortyment z różnych sklepów na pewno da się zauważyć dużo różnic.

Markowa koszulka kosztuje określoną kwotę, lecz wykonana jest z bawełny najwyższej jakości (na przykład – źródło. Bez żadnych problemów wytrzyma parę lat chodzenia i wiele prań, czego powiedzieć się nie da o tanich, niemarkowych produktach. Kosztują niewiele i dokładnie jakość ich jest analogiczna, często już po paru praniach tak się ponaciągają, że nadają się tylko i wyłącznie do kosza na śmieci.

Wzornictwo i kolorystyka koszulek są niezwykle zróżnicowane, tak naprawdę wszystko zależeć będzie od fantazji projektantów. Ostatnio modne zrobiły się koszulki ze śmiesznym nadrukiem, w sprzedaży jest ich całkiem spory wybór. Tu kreatywność projektantów jest jeszcze większa, tym bardziej że niektóre wzory nie są zbyt delikatne i balansują na granicy dobrego smaku. A do dyspozycji jest rzeczywiście sporo. Dużą popularnością się cieszą śmieszne koszulki męskie z najróżniejszymi hasłami. Popularne są również zdjęcia i obrazki, często opatrzone odpowiednim komentarzem albo hasłem. Śmieszne koszulki często są kupowane w charakterze prezentu, i rzeczywiście w tej roli bardzo dobrze się spełniają. Lecz ubierając je do noszenia pamiętać należy o tym, że w każdym przypadku ich ubranie będzie mile widziane. Są okoliczności, kiedy należy wykazać się dobrym smakiem i zrezygnować z założenia koszulki (hiperłącze do serwisu), zwłaszcza jeśli obrazki na niej zawarte mogłyby kogoś mniej lub bardziej urazić.

admin
admin@artefakt.pl