Są w naszych szafach takie stroje, które musi mieć każdy, bez względu na wiek, płeć, ani ulubiony styl. Wśród ubrań, które noszą wszyscy, niezaprzeczalnie wymienić można jeansy, sportowe bluzy, czy czarną marynarkę. Ale największym przebojem, towarzyszącym każdemu człowiekowi każdego dnia, jest t shirt.

znajdź coś dla siebie

Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com
T shirt, czyli koszulka z krótkim rękawem, to strój wyjątkowo wszechstronny. Różnorodność deseni, barw i fasonów sprawiła, iż nosimy tę część stroju zarówno na sytuacje oficjalne, jak i na czas wolny. Lubimy je zakładać podczas aktywności fizycznej, lub w czasie wypoczynku. Najważniejszą, niezaprzeczalną zaletą lubianych koszulek jest komfort ich noszenia. Nie ograniczają ruchów, w razie konieczności mogą zamaskować mankamenty sylwetki, a jeśli mamy ochotę, mogą również zaakcentować nasze walory. Koszulki shirt damskie są bardziej przyległe i mogą przyjąć bardziej elegancką formę jednokolorowego ubioru. Fantazyjny dekolt i dobrej jakości materiał pozwala nosić przyległe t shirty także do pracy, pod sweterek. T shirty męskie (ogromny wybór) kojarzą się raczej przede wszystkim z sytuacjami nieoficjalnymi. Wspaniale komponują się z klasycznymi spodniami jeansowymi, a także z krótkimi szortami różnego rodzaju.

Dzięki temu, że t shirty są tak różnorodne, każdy znajdzie coś co spełni jego oczekiwania. Najmłodsi uwielbiają koszulki z aplikacjami postaci bajkowych, nastolatki chętnie noszą ciuchy z wizerunkami swoich idoli, a najpopularniejsze t shirty męskie to od paru sezonów te w paski: szerokie lub wąskie, stonowane lub wielobarwne, wspaniale urozmaicą każdą stylizację.

Największy wybór mają panie, koszulki shirt damskie występują bowiem w tak wielu fasonach, iż ciężko zdecydować się tylko na jedną. Poza rozmaitymi deseniami, jak łączka, paski, groszki, oraz motywami różnego typu, można nabyć t shirty z dekoracjami z koronki, tiulu, lub innych materiałów. Koszulki mogą ponadto być udekorowane kolorowymi guziczkami, doszytymi wstążeczkami, specjalnymi marszczeniami i na wiele innych sposobów – możliwości są niemal nieograniczone! T shirty idealnie sprawdzają się jako samodzielny element stylizacji na wiosnę, czy lato, ale równie dobrze wyglądają w połączeniu ze sportową bluzą, kurtką, czy kardiganem, dlatego są nieodzownym elementem garderoby na każdą porę roku.
admin
admin@artefakt.pl