To często jest problem dla mężczyzny – ubiór. Twierdzi się, że faceci mają łatwiej niż panie, gdyż ubiorą garnitur, jaki pasuje prawie na każdą okazję, natomiast kobieta musi myśleć, co wybrać, żeby było w największym stopniu właściwie. A weźmy taki okres świąteczny. Co to jest ubiór świąteczny, jaki jest w najwyższym stopniu optymalny, co powinien wybrać mężczyzna?

sprawdx na stronie

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Nie jest prawdą, że w okresie świątecznym zawsze powinniśmy wyglądać elegancko. Takie tradycyjne zasady ubioru są bardzo uzasadnione, jak chodzi o ślub czy wyjście do opery. W przypadku świąt bardziej od garnituru ważny jest komfort. W tym okresie przecież właściwie najczęściej się relaksujemy lub spotykamy z rodziną, więc powinniśmy czuć się jak najlepiej. Z innej strony być może każdego dnia musisz nosić garnitur garnitur szyty na miarę wrocław, więc w święta marzysz o odrobinę luzu. Pamiętaj, jesteś w stanie sobie na to pozwolić, bo nie tylko garnitur przyczyni się do tego, iż będziesz się prezentował naprawdę wykwintnie. Chociaż więc mawia się, że kobieta od nadmiaru odzieży ma gorszą sytuację, to i odzież męska jest w stanie sprawić wiele trudności.

Co powiesz na tradycyjny zestaw koordynowany? To pomysł na korzystne połączenie odrobiny elegancji i swobody. Składa się na niego granatowa marynarka, biała koszula i wełniane spodnie. Jeśli chodzi o obuwie, to nie ma sztywnych norm, gdyż mogą być one czarne, ale także brązowe czy wiśniowe. W takim stroju zawsze będziesz się prezentować niezwykle gustownie. Co więcej, to niezwykle interesująca propozycja dla osób, które po raz pierwszy wybierają się na kolację do konkretnego miejsca, na przykład może to być kolacja z przyszłymi teściami. Idealną propozycją jest też nieformalna marynarka. Ten ubiór sprawi, że będziesz wyglądał elegancko, lecz jednocześnie nie będziesz zmuszony ubierać tradycyjnej marynarki – więcej szczegółów.

Takie bowiem kroje niektórym wydają się po prostu nudne. Wybierz coś nieoczywistego, przykładowo oryginalną tkaninę, co umożliwi zachować smak klasyki, ale i przemycić trochę nieoczywistego stylu. Koszula dobierz białą, natomiast możesz pomyśleć o różnych dodatkach, jak mniej formalne krawaty. A co najważniejsze pamiętaj, że nie jesteś skazany na jeden obowiązujący strój, tak więc możesz eksperymentować, wiadomo jednak, że w granicach rozsądku, którą definiuje uroczystość tych świątecznych dni. Nie wybieraj się w drugą stronę, bo możesz stać się zbyt eksperymentalny, co akurat w zupełności nie będzie pasować do okoliczności.
admin
admin@artefakt.pl