Choć istnieje przekonanie, że trendy interesują tylko kobiety, jest to absolutna nieprawda. Na ulicach widać coraz więcej stylowych panów, którzy na pewno dokładnie śledzą kolekcje i dokładnie wiedzą, co będzie się nosić w danym sezonie. Moda męska ciągle zmienia się i ustępuje miejsca następnej. Jak przedstawiać się będzie 2015 rok?
Głównie styl jaki zyska popularność to połączenie ubrań formalnych i nieformalnych.

dodatki

Autor: TK Maxx
Źródło: TK Maxx
I tak doskonale pasują do siebie eleganckie garnitury i sportowe buty czy marynarki i spodnie chino. Tego rodzaju połączenia, rzecz jasna, umiejętnie zrobione mogą wyglądać naprawdę efektownie i interesująco. 2015 rok to także powrót do krojów i trendów z dawnych czasów. Przykładowo kolorowe koszulki polo w różnorodnych wzorach. Pomogą ożywić stylizację, a w dodatku przyciągną wzrok. Następnym trendem, o którym z całą pewnością warto wspomnieć są nogawki z mankietami – absolutny hit tego sezonu. Idealnie będzie prezentował się z białym obuwiem, które także są obecnie bardzo modne. Lecz nie tylko biały kolor podbija wybiegi, gdyż to też czas kolorowych sneakersów. Nawet total look, czyli cała stylizacji w jednej barwie nabierze mocnego charakteru dzięki takim akcentom. Jeans z kolei wydaje się absolutnie ponadczasowy. W tym sezonie wracają jasne spodnie jeansowe i kurtki z tego materiału. Prezentują się doskonale nie tylko osobno, lecz także razem. Jeśli jednak wolimy coś bardziej eleganckiego – należy zwrócić uwagę na marynarki, tym razem dwurzędowe. Dodatkowo zobaczymy ubrania typu oversize, np. duże kurtki lub swetry. Przeczytaj więcej: płaszcze męskie kielce.

trendy
Ostatnio popularność uzyskały również klapki czy sandały. Niezmiennie królują kurtki ramoneski, które pasują niemalże do wszystkiego. Co jeszcze pojawiało się na wybiegach? Warto wspomnieć o białym garniturze i apaszkach zawiązanych na szyi. Rok jest niezwykle różnorodny, czerpie z wielu okresów, łączy style, jednak jest również naprawdę ciekawy, zdecydowanie oryginalny, a wiele elementów wyjątkowo się uzupełnia. Ciekawe dane znajdziesz tu: płaszcze męskie w katowicach.
Rok 2015 to okres barwny, pełny wzorów i powrotów do minionych lat. Często słyszy się, że moda zawsze wraca, co częściowo jest jak najbardziej prawdziwym stwierdzeniem. Należy jednak zauważyć, że chociaż domy mody czerpią z przeszłości, to tak na prawdę kroje są zawsze nieco odmienne. Mimo wszystko 2015 rok to przede wszystkim czas powrotów do minionych trendów w nowej wersji i łączenia stylów. Rzecz jasna najważniejsze jest to w czym sami będziemy czuć się najlepiej, jednak moda wspomaga w czerpaniu inspiracji.
admin
admin@artefakt.pl