Jednym z nieodłącznych atrybutów nowoczesnych kobiet są torebki. O ile mężczyźni bardzo dobrze dadzą sobie radę bez niej, to duża część pań bez jej posiadania nie wyobraża sobie codziennego dnia – w końcu trzeba gdzieś nosić mnóstwo przeróżnych drobiazgów, które i tak w większości przypadków nie są potrzebne, ale trzeba je mieć przy sobie.

Oprócz tego torebki są doskonałym uzupełnieniem damskiego stroju, podkreślają jego charakter a tym samym zmysł smaku oraz styl właścicielki. Lecz jak okazuje się przeważnie, tak naprawdę żadnej kobiecie jedna torebka nie wystarczy – musi ona mieć ich przynajmniej parę, w każdym przypadku odpowiednio dobierając ją do stroju. I z reguły każda z nich będzie inna, ma inny kolor, stylistykę i materiał z jakiego została uszyta, no i oczywiście pasować będzie na inne okazje. Jeżeli jakaś kobieta będzie chciała, żeby jej torebka pasowała do okoliczności i wyglądu, to powinna się trzymać kilku zasad. Nie są one trudne do zapamiętania, a ich stosowanie z pewnością pozwoli uniknąć dużych wpadek. Tutaj więcej: fajne aktówki.

Pierwszą taką zasadą jest wybór rozmiaru torebki w zależności od tego, na jaką okazję ona będzie. Na wieczór w teatrze torebka powinna być niewielka, a na codzienne wyjścia do pracy czy na zakupy dużo lepsze powinny być pojemne, do których zmieści się wszystko, co będzie potrzebne.

Zaabsorbowała Cię prezentowana problematyka? Kliknij więc tutaj i zobacz więcej na stronie (https://e-sentiell.com/ser-pol-49-Infinite-Beauty.html). Zamieszczone tam materiały także Cię żywo zaintrygują!

Torebka damska

Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com

Następna zasada to wybór torebki ze względów kolorystycznych. Obecnie moda (warto zobaczyć firma Dortex Bydgoszcz) zmieniła się znacznie i nie jest już konieczne, żeby torebka pasowała do butów czy kapelusza. Sprawdź więcej:

Wręcz odwrotnie, powinna być ona nie dopełnienie stroju, lecz jego istotnym elementem, dzięki czemu pozwolić sobie można na mniej lub bardziej odważne połączenia. Oczywiście kolorystykę całości trzeba dobierać ze smakiem, bo w przeciwnym wypadku po prostu będzie się śmiesznie wyglądać, lecz to najlepiej się zobaczy, jak się zobaczy przed lustrem. Jeżeli któraś z Pań ma problem z wybraniem odpowiedniej torebki dla siebie to z pewnością może jej pomóc jakaś dobra hurtownia torebek – tam z reguły będzie taka propozycja, że bez problemów kupi się coś ciekawego.
admin
admin@artefakt.pl