Jeśli jesteś dziewczyną, która lubi się modnie ubrać (chociaż chyba powinniśmy zapytać, która kobieta nie lubi się modnie ubrać), wtedy niewątpliwie zainteresuje Cię nasz artykuł.

Czarnoskóra kobieta

Autor: Audrey Xavier Brulu
Źródło: http://www.flickr.com
W dużym skrócie przedstawiamy w nim trendy na zbliżający się dwa tysiące czternasty rok. Jeżeli chcesz być na bieżąco z modowymi nowinkami, wówczas na pewno powinnaś poświęcić kilka chwil na zapoznanie się z naszym artykułem. Kiedy zastanawiasz się, czy coś z dawnych lat wróci do łask, podpowiadamy – teraz na topie będzie przede wszystkim moda z lat dziewięćdziesiątych.

Jeśli w Twojej szafie zalegają przykładowo ogrodniczki, których nie nosiłaś od trzeciej klasy szkoły średniej, dokładnie teraz nadszedł właściwy czas, aby je wyjąć. Jeśli się w nich pokażesz, stanowczo wzbudzisz ogromny zachwyt. Moda damska (moda kobieca)

Modelka na wybiegu

Autor: George Vale
Źródło: http://www.flickr.com

dwa tysiące czternastego roku będzie łaskawa także dla wszelkich osób, które preferują wygodę zamiast elegancji.

Jeżeli lubisz nosić za duże ubrania, rok 2014 na pewno będzie dokładnie Twoim rokiem.

Bardzo zaintrygowała Cię analizowana w tym artykule tematyka? W takim razie bez obaw kliknij tutaj, gdyż więcej odnajdziesz w treści.

W sezonie kategorycznie modne będzie wszystko to, co na pierwszy rzut oka może wydawać Ci się szalone. Bardzo popularne będą przykładowo figury geometryczne nadrukowane na ubraniach albo wielkie kwiaty 3D, które już dzisiaj projektanci chętnie nadrukowują na swoje ubrania.

Jeżeli poszukujesz czegoś bardziej klasycznego, wtedy bez wątpliwości zainteresują Cię najnowsze inspiracje sztuką. Kiedy zależy Ci na pokazaniu swojego dobrego gustu, wtedy ubrania z przedrukowanymi obrazami wielkich mistrzów bez wątpliwości będą dla Ciebie najlepszym wyborem.

Jeśli te trendy na 2014 rok Ci nie wystarczają, wówczas projektanci mają dla Ciebie w dodatku ubrania szyte z tkanin transparentnych. Oczywiście takie odważne kreacje nie nadają się na wszystkie wyjścia, jednakże mogą być stanowczo świetną odmianą od klasycznych strojów.

Jeżeli: odwiedź ten portal http://angelka.pl – wejdź teraz natomiast chodzi o kolory, które będą dominowały w tym sezonie, wtedy na pewno nie można zapomnieć o pastelach. Jeżeli zdecydujesz się na ubrania w pastelowych kolorach, kategorycznie wszystkie inne modowe wpadki zostaną Ci wybaczone.

admin
admin@artefakt.pl