Czy pamiętacie Zombie Boya, młodego człowieka z tatuażami? Jego wizerunek wykorzystała Lady Gaga w teledysku, chodził po wybiegu… Jest dowodem na to, iż tatuaże zagościły na stałe do tzw przemysłu rozrywkowego. Aktualnie swoje ciała tatuuje większość gwiazd i mimo, że nie wszystkie go pokazują ciężko znaleźć celebrytę bez tatuażu.

Cóż, nie zawsze jest to malunek w dobrym stylu.

Bez zwlekania zobacz artykuł w serwisie (https://krevetki.pl/) opisującym zbliżone treści. Są tak samo pasjonujące, ponieważ dotyczą tego samego tematu.

Melanie Griffith, która zdecydowała się na imię ukochanego mężczyzny Antonio Banderasa w nieco mało gustownym sercu, wiele lat wygrywała rankingi na najbardziej tandetny tatuaż. Historię tatuaży znanej żony Radosława Majdana również wszyscy słyszeliśmy… Czy warto w związku z tym tatuować ciało na całe życie?

własnoręcznie robiony szalik

Autor: julie corsi
Źródło: http://www.flickr.com

Mimo, że amatorów tatuaży na ulicach możemy zaobserwować co niemiara – dobrze zastanówmy się nad ukłuciem, bo motyw na ciele tak szybko nie zniknie. Jeżeli więc chcemy mieć tatuaż, który zaakcentuje nasz charakter, na początek postawmy na tatuaż nietrwały. A wiedzmy, iż najmodniejsze tatuaże nie przypominają kalkomanii z z paczki chipsów. To czasami dzieła sztuki.

Wzbudziły zachwyt już w ubiegłym sezonie letnim. Metaliczne tatuaże na wodę, które mogą zdobić skórę nawet do tygodnia! Hit na punkcie którego oszalał świat gwiazd, blogerek i modnych kobiet. Kusząco mienią się w promieniach słońca, podkreślając opaleniznę. Bransoletki na nogę, nadgarstek, delikatne łańcuszki na szyję oraz subtelne ozdoby na palce – zależnie od naszej kreatywności, upiększyć możemy każdy fragment ciała. Wszędzie i o każdej porze roku prezentują się zjawiskowo! Nakleja się je prosto, w związku z czym w zasadzie nie jest wymagana instrukcja obsługi. Należy jedynie przyłożyć wzór do ciała i namoczyć wilgotną ściereczką. Lekko przycisnąć i voila możemy ruszać na podbój świata! Dowiedz się więcej – zobacz tutaj.

Nie tylko tatuażem (szczególnie trwałym) dane nam jest podkreślić swoją osobowość. To może być ubiór, fryzura, a nawet akcesoria takie jak torebki, apaszki czy szaliki damskie. Mają tę przewagę nad tatuażami, że możemy je zmieniać każdego dnia, zależnie od dzisiejszej mody czy nastroju. Zwykle odczuwamy większą potrzebę ich noszenia, wraz z nadejściem jesiennych dni. Dobrze jednak pamiętać, że te wyjątkowo zmysłowe szaliki dobrze sprawdzają się o każdej porze roku.
admin
admin@artefakt.pl