Sztyblety kojarzą się tak naprawdę z butami stosowanymi do jazdy na koniu. Dzisiaj jednak te płaskie oraz krótkie buty noszone są na wiele rozmaitych okazji. Sztyblety męskie zostały zaprojektowane jako obuwie przeznaczone do jazdy konnej. Stąd ich specjalnie wymyślony krój: cholewki sięgające troszkę ponad kostki, płaska podeszwa i brak sznurowadeł. Bardzo szybko sztyblety męskie zaczęli nosić nie tylko fascynacji jazdy na koniu.

buty męskie

Autor: sacks08
Źródło: http://www.flickr.com

Okazało się przecież, że są one bardzo wygodne, że pasują do bardzo dużej ilości stylizacji. Nic więc dziwnego, że producenci naprawdę ekspresowo odpowiedzieli na modę tych butów. Na sklepowych półkach zaczęto spotykać sztyblety nie tylko z naturalnej skóry, ale też ze skóry ekologicznej – Co więcej, niezwykle często zaczęły je nosić też kobiety. Te dla kobiet bardzo często są zdobione ażurowymi wzorami układającymi się w kształt rozety. Idealne połączenie to sztyblety i garnitur zarówno w wydaniu męskim, jak i dla kobiet. Dobrze sprawdzają się też w łączeniu z dżinsami. Oczywiście odważne kobiety decydują się ubierać je nawet do spódnic. Przynajmniej jedna sukienka wizytowa bądź koktajlowa powinna znaleźć się w szafie normalnej kobiety. Doskonale dobrana sukienka wizytowa będzie ubiorem zawsze na czasie, będzie ją można założyć zarówno do pracy, oraz na oficjalny bankiet. Decydując się na dany model sukienki wizytowej kobiety muszą zwracać uwagę, z jakiej tkaniny została wykonana. Nie może to być materiał zbyt toporny.

sukienka wizytowa

Autor: micadew
Źródło: http://www.flickr.com

Należy postawić więc na sukienki, które zostały uszyte z atłasu, jedwabnego weluru lub biżuteria dla dziewczynki żorżety. Idealnie sprawdza się także aksamit oraz jedwab.

Godny zainteresowania wpis, prawda? Skoro tak myślisz, to oprócz tego zobacz treść w serwisie (https://www.jagna.pl/), którą także zapewne uznasz za wartościową.

W zależności od tego, z jakiej okazji decydujemy się na sukienkę wieczorową, dobieramy jej długość. Nawet jednak na przyjęcie mające miejsce wczesnym wieczorem nie warto decydować się na mini. Kolejna kwestia to krój sukni. Zbyt ogromny dekolt nie jest dobrym pomysłem. Współczesne kobiety bardzo rzadko decydują się na zakupienie sukni wieczorowej w czarnym kolorze. Bardzo często są nastawione na fioletowe, granatowe, czy różowe. Dodatkiem do każdej stylizacji musi być wieczorowa torebka.

admin
admin@artefakt.pl