Dużo dam boryka się z różnymi przypadłościami własnej sylwetki. To nie oznacza że nie zdołają przyzwoicie wyglądać. Niezależnie od wieku i wielkości kilogramów do ukrycia, prawidłowa sylwetka i dobrze dobrana odzież dla puszystych będzie zawsze prezentować się ładnie i schludnie. Bardzo ważną sprawą jest bielizna korygująca.
Jeżeli pomimo wdrożenia różnych sztuczek chcesz mieć pewność, że żadna fałdka nie wyskoczy, zdecyduj się na nabycie bielizny korygującej figurę. Na rynku jest niezwykle duży asortyment, na pewno coś dla siebie odnajdziesz. Powinna być nienagannie dostosowana i wygodna.

odzież xxl

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Panie puszyste mają dużo plusów, z których winny być dumne. Przy właściwym wyborze ubrań mogą wyeksponować atuty swojej figury i zakamuflować ułomności. Sklep xxl poleca garderobę w większych rozmiarach która zadowoli każdego klienta. Dużo niewiast myśli, że noszenie obwisłych ubiorów sprawi, że będzie wyglądać szczuplej, nic bardziej fałszywego. W rzeczywistości takie okrycia jeszcze bardziej pogrubiają. Decyduj się więc na kreacje dopasowane, jednak nie opinających figury. Nawet jeśli uważasz, że jesteś tęga w każdym miejscu na ciele, na pewno wypatrzysz jakąś część własnego ciała która jest warta wyeksponowania. Może to być szyja, nogi, talia. Wybieraj ubrania, które będą pokazywały tą część sylwetki. Dzięki temu zwrócisz na nie uwagę odwodząc spojrzenie od pozostałych części ciała. Więcej na .

Jak już pragniesz koniecznie ubrać coś w paski, to wybierz paski pionowe. Prążków poziomych wystrzegaj się jak ognia bowiem dodadzą ci tylko kilogramów, zamiast je odjąć.

Zobacz jakie ekstra źródło stało się naszą zachętą. Nie pożałujesz i z radością przeczytasz posty o tym interesującym temacie. Kliknij w podany link.

Jeśli nakładasz lekko szerokie spodnie, załóż do nich dopasowaną górę i odwrotnie. Dzięki temu zachowasz należytą równowagę pomiędzy częściami ubrania.

ludzie

Autor: Gaulsstin
Źródło: http://www.flickr.com
Sklep internetowy dla puszystych oferuje kreacje o takim kroju, ażeby optycznie wyszczuplić figurę. Taką rolę świetnie dokonuje dekolt w zarysie litery V. Góra ubrania powinna być jednolita, albo w gęste, pionowe pasy, które wizualnie przedłużą i wyszczuplą. Wystający brzuch skrywa się pod bluzkami w wariancie niewielkiej bombki. Asymetryczne prążki na biodrach również są sprzyjające okazałym kształtom.
admin
admin@artefakt.pl