Rynek ciuszków używanych tzw. „secound handów” jest w naszej ojczyźnie coraz większy. Dowodem może być liczba tego rodzaju sklepów w każdej polskiej miejscowości. Czy jest to rynek na jakim możemy zarobić? Czy Polacy faktycznie są chętni do kupowania i noszenia używanych ciuchów?
Ciucholand tudzież szmateks jest to sklep z używaną odzieżą.

Garderoba ta pochodzi głównie z zagranicznych skupów czy zbiórek. Po tym jak jest zebrana zagranicą, zapaczkowana, przesyłana jest do naszego kraju.

Jeśli poszukujesz zajmujących wiadomości na prezentowany temat, to z pomocą przyjdzie Ci ta optymalna strona www (https://modazielinscy.pl/o-firmie), na której znajdziesz informacje, które Cię zaciekawią.

W Polsce, towar trafia do hurtowni, z których dostanie się na końcu do sklepów z używaną odzieżą.

Zgodnie z badaniami 42% Polaków kupuje w „szmateksach”. To niezwykle duży rynek, aczkolwiek druga połowa kategorycznie twierdzi, iż w żadnym razie by tam nie kupiła. Zdecydowanie najogromniejszym powodem dla jakiego ludzie są chętni zakupić użytkowane ubrania jest cena. Odzież używana jest częstokroć niemalże dziesięć razy tańsza aniżeli nowiuteńkie w sklepie. Prócz ceny, ważnym składnikiem jest niepowtarzalność odzień. Gros z nich wywodzi się z datków. Jak łatwo się domyślić, zachodzi prawdopodobieństwo współmierne do trafienia w totka, iż w jednym szmateksie znajdą się 2 jednakowe ubrania. Kolejnym niewątpliwym pozytywem zakupów w takowym punkcie jest moda, jaka ostatnimi czasy wraca do deseni z uprzedniego stulecia. Rzeczy, które przez wiele lat były w składnicach hurtowni, nagle stały się pożądane poprzez konsumentów.
siatkówka

Autor: diva
Źródło: diva
odzieżą

Źródło: flickr.com
Naturalnie lumpeksy mają także spore minusy. Prócz bariery psychologicznej są także bariery asortymentowe.

Istnieje duży wybór państw, z jakich możemy ściągnąć odzież. Najbardziej popularne są Wyspy Brytyjskie, Francja oraz reszta państw UE. Stylowa odzież sortowana cream cieszy się najogromniejszym powodzeniem.
admin
admin@artefakt.pl