Niejeden prezes spółki, który planuje coś sprzedać, wie, że obecnie musi zainwestować w reklamę. Bez tego jego biznes przypuszczalnie upadnie.

Na reklamę w telewizji mogą pozwolić sobie zaledwie wielkie spółki, gdyż czas reklamowy jest bardzo kosztowny. Jednakże nie należy się poddawać. Dla osób z wyobraźnią, nie ma rzeczy niewykonalnych – przyczepy reklamowe.
auto

Autor: Manoj Prasad
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas ostatnich kilkunastu lat mamy możliwość zaobserwować nowy rodzaj marketingu. Oto przyczepa reklamowa jest zaparkowana gdzieś na ulicy lub jeździ po centrum. W taki sposób jest widoczna niemal dla każdego, kto kroczy po chodniku. Taka reklama nie pociąga za sobą wielkich kosztów, jednak daje wymierne efekty. Wystarczy tylko wypożyczyć nadające się do tego typu zadania lawety samochodowe i wyjechać w miasto. Jeśli do tego dołączymy jeszcze megafony, z których będą płynąć hasła reklamy – sukces będzie murowany, ponieważ udało nam się przyciągnąć dwa najistotniejsze zmysły u prawdopodobnego petenta – słuch oraz wzrok. ceny takiego sposobu reklamowania się bywają przeróżne. Wahają się w zależności od miasta oraz długości trwania owej operacji – http://www.blyss.pl/.
lawety samochodowe
Każdy sposób, aby przyciągnąć nowego klienta, jest korzystny.

W obecnych czasach, kiedy reklam jest zbyt wiele i wszyscy są nimi zmęczeni, warto podumać o czymś kreatywnym i przyciągającym uwagę. Przyczepa reklamowa może być doskonałym manewrem, który sprawi, że nasz produkt zapadnie w pamięci odbiorcy. I o to w głównej mierze chodzi.
admin
admin@artefakt.pl