Jak to jest z tą modą, która wiecznie przegląda naszą szafę sprawdza, lustruje, co tam mamy, jakie zmiany zaszły i czy aby z pożytkiem dla nas, a może teżna gorsze, i jakie są nasze plany, czy podążymy ku nowym tendencjom , czy też nie, lepiej nie, pójdziemy własną ścieżką, nie będziemy wzorować się na jednosezonowej modzie, która pryśnie zaraz, jak bańka mydlana i przyjdzie coś innego…

Modelka prezentująca najnowsze trendy

Autor: James Hoyt
Źródło: http://www.flickr.com
Zasada wygląda tak, że nie warto polegać tylko na nowych trendach mody, gdyż można wyjść na tym dość słabo. Jeżeli kilka lat wcześniej jakiś twórca mody przewidywał, iż spodnie materiałowe damskie to już przeszłość to dziś wiadomo jak nie miał racji. Ten rodzaj spodni ma się bardzo dobrze. Takie przedstawianie swoich wizji jest podobne do prognoz futurologów, którzy mówią, iż za tyle i tyle lat jakiś kraj przestanie istnieć, a za sto lat inny kraj będzie globalną potęgą. Takie myślenie, z jednej strony jest niedorzeczne, gdyż nieczęsto się sprawdza, z drugiej strony wspomniany „jasnowidz” za

Modelka

Autor: James Hoyt
Źródło: http://www.flickr.com

te pięćdziesiąt, sto lat nie będzie już żył, w związku z tym może dziś snuć różne wizje przyszłości (kobiece spodnie materiałowe).

Tak samo to wygląda z wizjonerami mody, którzy myślą, iż pozjadali wszystkie rozumy, oraz że wszystko, co powiedzą na pewno się spełni. Wierzą, że spodnie sportowe damskie odejdą do lamusa, a sztruksy damskie przeobrażą się w ubranie na kształt skafandra kosmonauty. Takie wizje wydaja się śmieszne, no przecież można fantazjować. Podobnie, wielu z nich już parę lat wstecz przewidywało, iż spodnie wizytowe damskie staną się za bardzo zbliżone do męskich, tak bardzo, że aż trudno będzie je rozróżnić. Jak widać, to, jak i wiele innych prognoz nie weszło w życie. Zatem, czy musimy zważać na specjalistów w zakresie mody? (spodnie ze sztruksu dla kobiet).

Niekoniecznie, ponieważ każdy z nas wie, co jest dla niego dobre, w jakim stroju czuje się najlepiej, co może założyć na daną ceremonię, a co w trakcie innej okazji nie pasuje. Jednakże warto wiedzieć, że istnieją projektanci, którzy faktycznie będą w stanie nam pomóc, potrzeba tylko jednego: obopólnego zrozumienia. Powinniśmy przyjąć wizję projektanta|, a on również musi respektować nasz indywidualny styl i nasze wybory. Dzięki tak wyglądającej współpracy można osiągnąć najlepsze efekty.
admin
admin@artefakt.pl