Przedstawiamy kilka zasad, dzięki jakim nauczysz się planować swe zakupy, stylizacje jak też stworzysz idealną garderobę nie rujnując własnego portfela.
Na początek zrób sobie wolne i cały dzień poświęć na sprzątanie w szafie.

Posegreguj rzeczy na te, w których chodzisz na co dzień i takie, których powiedzmy sobie bez ogródek, nie założysz nigdy. Nie oszukuj się, że może jeszcze kiedyś przyjdzie na nie czas.

Ciekawi Cię skąd bierzemy informacje na przedstawiony w tym wpisie temat? Zapraszamy zatem do nowej strony – tam czeka na Ciebie dodatkowe źródło (https://www.flypix.pl/).

Bez wahania odłóż je na bok. Pozbądź się również wszystkiego, co zniszczone. Jeżeli nie zszyłaś dziurki od kilku miesięcy, albo zrób to bezzwłocznie, albo zwyczajnie wyrzuć ją. Postaraj się ocalić co się da: odnów zmechacone swetry oraz szale. Użyj do tego celu specjalnej tzw. golarki do odzień, nada się także zwykła maszynka do golenia, lecz powinnaś obchodzić się z nią nadzwyczaj delikatnie – inaczej podziurawisz sobie ciuchy. Wszystko wyprasuj po czym poukładaj tematycznie oraz kolorystycznie w szafie.

sukces

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
zabieg

Autor: Kate Ter Haar
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy pozbędziesz się niepotrzebnych ubranek, czas na planowanie. Obadaj ulubione strony w necie i gazety. Gdy coś praktycznego wpadnie Ci w oko, czy zareagujesz „w taki sposób pragnę wyglądać” na widok jakiejkolwiek stylizacji, wytnij fotografię po czym wklej do zwykłego kajetu czy też na dużą planszę. Gromadź inspiracje stopniowo, po jakimś czasie przejrzyj fotografie i wyciągnij z nich wspólny mianownik. Pomoże Ci to określić swój styl.

Nie wyrzucaj ich, kiedy zgromadzisz elementy nawiązujące do fotografii, będziesz podglądać połączenia barw, faktur jak też krojów oglądając okrycia, sukienki jak też bluzki. Wybierz paletę kolorystyczną. Weź pod uwagę w jakich barwach jest Ci łanie.
admin
admin@artefakt.pl