Każda kobieta posiada swoje potrzeby, o których niektórzy panów nawet nie zdają sobie sprawy. Traktują oni, bowiem płeć piękną, jak kwiat do wąchania, ale nie do poznawania. W jak wielkim znajdują się błędzie dowiadują się, gdy zaniedbana kobieta od nich odchodzi.

Jasne, wiemy, że każda kobieta chciałaby być jak piękny kwiat, dlatego właśnie udaje się na zakupy, by kupić nowiutką suknię. Pamiętasz te jej zakupy: mała czarna sukienka, w

Kobieta w sukience

Autor: Belo Horizonte – MG
Źródło: http://www.flickr.com

której wielce ci się podobała, sukienka rozkloszowana, która też była wielce gustowna (sukienka rozkloszowana z dekoltem w serce). Nie tak bardzo ci się podobała sukienka sportowa, ta nie była po prostu w twym stylu, za to niegdyś nabyła sukienkę wieczorową, a twoi znajomi (męska część) padła z wrażenia (elegancka suknia). Byłeś dumny, jak z pięknie porządnego kwiatu. Wydawało ci się, iż jest wam dobrze, no więc, z jakiego powodu od ciebie odeszła.

Gdybyś rozpatrzył to wszystko doszedłbyś do kilku konkluzji. Przede wszystkim jej nie słuchałeś. Gdybyś

Kobieta w różowej spódnicy

Autor: Roger Blackwell
Źródło: http://www.flickr.com

posiadł wiedzę, jak wiele razy ją z tego powodu sprawiłeś zawód. Opowiadała tobie o czymś, co było dla niej istotne, a ty przytakiwałeś, ale następnie, kiedy powracała do wcześniejszego motywu to jak gdybyś urwał się z choinki.

Jeżeli podoba Ci się omawiany wpis, kliknij ten odnośnik – bez dwóch zdań również warto zobaczyć tu (https://galerialucznik.pl/pl/menu/czesci-i-akcesoria/akcesoria-do-maszyn-do-szycia-662.html) kolejny interesujący post!

Jaki to może być znak dla kobiety, jak uważasz? Że jej nie szanujesz, nie interesują ciebie jej zainteresowania i pasje, traktujesz ją jak wizytówkę, z którą można się zaprezentować. Nie widzisz w niej charakteru.

Kiedy zaczniesz interesować się bardziej dotrzesz do następnego przesłania: nie byłeś odpowiednio roztropny. Co gorsza przez głowę ci nie przeszło, iż pragnęła mieć z tobą maleństwo, nie odczułeś tego. Zamiast tego sam zachowywałeś się jak niemowlę, co w ostateczności przekonało ją do tego, że nie jesteś kandydatem na ojca. To może bezwzględne, ale w pewnym wieku należy się nieco przekształcić i dojrzeć, lecz ty o tym zapomniałeś.

Do takich wniosków dobrnąłeś. Czy są dodatkowe? Zapewne tak, ale przybędą one, ci do głowy później. Na razie możesz jednak pokazać jej, iż to rozumiesz, że wszystko może być jak kiedyś, oczywiście, jeżeli sam tego chciałbyś. Może po prostu przybierzesz pozę obrażonego faceta, czym jeszcze bardziej pogorszysz swoją i tak już złą sytuację. Wybór należy do ciebie, przecież jesteś dorosły.
admin
admin@artefakt.pl