To, co nosimy na sobie, wiele mówi o nas. Sporo ludzi uznaje takie przekonania, które mówią, że kluczowe jest to, co człowiek posiada wewnątrz – talenty, indywidualność. To oczywiste, że tego gatunku cechy są kluczowe i powinny być pryzmatem, przez który postrzega się innych. Lecz rzeczywistość nie jest tak różowa.

Przedstawicielka płci pięknej, która nosi eleganckie marynarki, jakie oferuje na przykład najnowsza kolekcja Zara, jest w inny sposób postrzegana w oczach społeczeństwa niż ta, która lubi nosić frywolne tuniki rodem z lat sześćdziesiątych.

Ciągle upierasz się, że inni ludzie doceniają głownie twoje atrybuty wewnętrzne? Trudno jest zwalczyć takie marzycielstwo i zacząć postrzegać świat realistycznie.

Jeżeli zafascynował Cię przedstawiany tekst, to odwiedź www rajstopy sklep a tam oczekują na Ciebie wiadomości godne uwagi. Sprawdź je – będziesz niezwykle zadowolony.

Jest zatem którki eksperyment myślowy, banalny, który zmodyfikuje twój sposób postrzegania. Dostajesz maila od człowieka, u którego chcesz otrzymać robotę. Co zakładasz na siebie przed udaniem się na te istotne spotkanie? Spodnie Zara? Estetyczne obuwie ze skóry? Wspaniały dobór ubrań. Ale nie wciągaj tych ciuchów na siebie. Wciśnij na stopy twoje ulubione tenisówki – . Do tego załóż luźne jeansy i bluzę z kapturem, którą nosisz w zimne dni. Jesteś zszokowany? Dlaczego? Przecież potencjalny pracodawca wejrzy w twoją duszę i nie będzie patrzył na ciebie przez pryzmat ubioru! To przecież bierze się wprost z naiwnych przekonań. Czy masz na tyle odwagi, by przejść się na rozmowę o wymarzoną pracę w takich wygodnym, ale niezbyt eleganckim ubraniu? Mamy szczerą nadzieję, że nie, bo dziś, gdy panuje kryzys finansowy, niezłą posadę jest zdobyć niezwykle ciężko…

Na oficjalne okazje, takie jak omówiona wyżej rozmowa o pracę, trzeba wybrać estetyczne ubrania. Najlepiej przejrzyj ubrania, jakie ma dla ciebie nowa kolekcja Zara. W ubraniach tej renomowanej firmy zawsze poczujesz się pewnie, a ludzie będą postrzegać cię korzystnie.

Źródło: domodi
admin
admin@artefakt.pl