Wakacje nadchodzą wielkimi krokami. Zostały niespełna dwa miesiące, a zatem warto by rozpocząć plany wakacyjne. A może by tak wyjechać nad morze? Od lat trwają dysputy czy lepszy nasz Bałtyk czy wybrać plaże Adriatyku. Trudno rozstrzygnąć ten dylemat. Miałem przyjemność być w obu miejscach i myślę że obie opcje mają swoje plusy i minusy.

na plaży

Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście decydującą rolę w wyborze mają nasze osobiste preferencje. Jeżeli lubimy się opalać i generalnie jesteśmy słońcolubni lub też mamy w planie ponurkować, nie ma wyboru, musimy się wybrać za granicę.

Jeżeli zaś interesuje nas wyjazd z rodziną nad morzem Bałtyk jest znakomitym projektem. Na taki wyjazd naszym dzieciom niezbędne są modne japonki i klapki dla dzieci do chodzenia po brzegiem morza czy przy basenie. Rzecz jasna także niezbędne są kąpielówki i odpowiednie nakrycie głowy.

Lecz nie jest to jedyny sposób odpoczywania. Świetną alternatywą jest też wypad nad jezioro z wędką. Dzieci z radością wybiorą się z razem z nami. Będzie to być może dla naszych latorośli niezła szkoła (Zobacz – plansze edukacyjne – do szkoły lub firmy) cierpliwego oczekiwania na efekty. W tymże przypadku bez wątpienia niezastąpione mogą się okazać gumowce dla maluchów. Podobnie rzecz się przedstawia gdybyśmy się zdecydowali na wycieczkę do lasu z lornetką, aparatem fotograficznym oraz encyklopedią zwierząt. I tam mogą się przydać naszym dzieciom kaloszki albo też mokasyny dla dzieci.

Zmyślnie zorganizowane wakacje (www.mengarnitury.pl/pl/page/6/2/74/Jak_sie_ubrac_na_wakacje_) zaplanowany urlop nasze dzieci z całą pewnością będą długo wspominać podczas długich zimowych wieczorów przy szklance kakao i w cieplutkich dziecięcych kapciach.

admin
admin@artefakt.pl