Fantastyczny podarunek dla faceta to zestawy do golenia. Na rynku polskim jest szereg typów zestawów do golenia, a również maszynek czy pędzli do golenia.

golenie się

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com
Mydełko Taylor Bond Street kapitalnie rozprowadza się po skórze i jest specjalnym mydełkiem do golenia oferowanym dla facetów. Taylor Bond Street to renoma modna i wzięta wszędzie, oparta na prawdziwych wyciągach roślinnych . Mydło prędko się pieni oraz ułatwia golenie. Jest oparte na prawdziwym olejku eterycznym. Produkty tej marki mają dużą klasę i są docenione też na dworze Królewskim. Pędzel do golenia Rossmann jest sporządzony z naturalnego włosa, dzięki czemu nie drażni i nie uczula skóry. Rossmann to modny salon (zobacz salony kosmetyczne wrocław) kosmetyczny, gdzie mamy możliwość otrzymać wszystko do dziennej pielęgnacji ciała. Mają wyroby wysokiej klasy uznanych renom. Również pędzel do golenia Rossmann to wspaniały podarunek dla każdego faceta . Pędzle w Rossmannie jest możliwość nabyć z podstawką o dobrej grubości oraz gęstości. Dzięki temu pędzel doskonale układa się w dłoni i wyśmienicie rozprowadza mydło czy kremy na twarzy. Żyletki ASTRA to kolejna zachwycająca rzecz, która musi się odnaleźć w kolekcji do golenia dla mężczyzny. Żyletki te są utworzone ze stali nierdzewnej, do tego pokryte platyną. Są wyśmienite dla każdego zarostu, też twardego. Nie szarpią i nie pociągają zarostu, tylko znakomicie tną. To znakomita radość golenia pomimo silnego ostrza.

maszynka do golenia

Autor: Igor Putina
Źródło: http://www.flickr.com
Siła żyletki ASTRA jest wielka, gdyż wystarcza jedna na kilka razy użyć przy goleniu . Ostrze żyletki jest wielkiej klasy, a produkt zyskał uznanie i renomę wśród wielu facetów. Ciało po goleniu jest wyśmienicie gładka, bo ostrze ścina włos przy samej skórze. Każda żyletka jest pakowana w pojedynczej bibułce aby zabezpieczyć ostrze. Zdecydowanie taki prezent uzna każdy mężczyzna. Polecany artykuł .
admin
admin@artefakt.pl