Ubiór może być w mniej albo w bardziej przemyślany sposób, odzwierciedleniem naszych stereotypów, a jednocześnie ukazywać otoczeniu, jaką posiadamy pozycję w społeczeństwie. W historii ludzkości główna rola ubrania – ochrona przed zimnem, mogła nigdy nie być jedyną, natomiast obyczaje określające, co jest stosowne, przekształcały się w ciągu wieków i były różne dla różnych kultur. Wizerunek człowieka jest ogromnie znaczący w komunikacji z otoczeniem.

Odzież męska
Adekwatnie skomponowane elementy ubioru świadczą o profesjonalizmie, przysposobieniu zawodowym oraz zaangażowaniu w to, co się robi. Najistotniejsze w odbiorze garderoby są styl, fason w odwołaniu do bieżących trendów mody jak również kolorystyka w harmonii z posturą.

Zaczynając od próby opisania „dużego mężczyzny”, trzeba wyjaśnić, że adekwatnym określeniem będzie mężczyzna, który zakłada XXL odzież.

Pasjonuje Cię ten nieszablonowy artykuł? Jeżeli tak, oprócz tego zerknij koniecznie (http://www.skalnik.pl/kurtka-venture-tnf-black-the-north-face-596036) na materiał, który jest umieszczony tutaj – on także wzbudzi twoją ciekawość.

Mężczyzna o dużych gabarytach ma po prostu figurę ponadwymiarową – najczęściej z brzuszkiem. Odpowiednia, duża odzież męska nie zmieni ciała, ale spowoduje, że duży pan wygląda proporcjonalnie, ciało jest wyprofilowane, a figura pięknie oprawiona.

Najlepszym wynikiem odpowiednio odzianego mężczyzny o dużych gabarytach jest pierwsze wrażenie. Kiedy nie wzbudza skojarzenia “gruby facet” a staje się nagle „dużym panem”. To zróżnicowanie w wyglądzie spowoduje, że z leniwego, miękkiego i słabego, mężczyzna stanie się silnym, wspaniałym i pewnym siebie facetem.

Z licznych badań wynika, że większość mężczyzn z brzuszkiem, rozpatruje ciuchy tylko jako szaro-bure odzienie, a nie jako element budowania wyglądu, który dodatkowo może przynosić wiele przyjemności. Spora część z nich uważa, że moda i dobry styl są dla szczupłych osób, a oni sami są sekowani przez marki odzieżowe. W przypadku wielu tzw. sieciówek, rzeczywiście tak jest, lecz dobrze, że świat mody to nie tylko sklepy sieciowe.

Ponadto panowie z brzuszkiem uważają, że we wszystkim wyglądają źle i bez względu na to co założą wynik będzie ten sam. Tymczasem adekwatnie do figury dopasowane ubrania rozmiary duże i dodatki mogą uczynić cuda. Podstawową regułą, zatuszowania zbytecznych kilogramów jest to, aby zawsze wkładać stroje, które leżą perfekcyjnie.

admin
admin@artefakt.pl