Orsay to sieć sklepów z kobiecą konfekcją, jakie zdobyły rodzimy rynek już dawno. Firma oferuje ubrania eleganckie, ale tym samym wygodne i co najważniejsze w dostępnych dla wszystkich cenach. W ostatnim czasie do 620 butików w całej Polsce, jakie ma ta firma weszła kolekcja na zimę. Wielką popularnością cieszą się szczególnie kurtki Orsay zarówno te standardowe jak i bardziej ekstrawaganckie. Oczywiste jest, że każde z nich są ciepłe i dobre na zimowe temperatury.

Porządki w szafie

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wszystkie kobiety chcące ubrać się właściwie z aktualnymi trendami z niecierpliwością oczekują już nowej kolekcji. W nowym roku na pewno zachwyci nas Orsay kolekcja 2103, dzięki której każda poczuje się kobieco i nietradycyjnie. Ta firma z 37- letnią już tradycją przedstawi z pewnością przebojowe sukienki Orsay, które jak zawsze będą powabne, a przy tym gustowne i eleganckie. Dla pań, które tych strojów nie zakładają natomiast preferują bardziej wygodny styl bycia proponowane są spodnie damskie Orsay. Te zwykle są dobrze dopasowane.

Moda jaką proponuje Orsay dedykowana jest przede wszystkim dla pań atrakcyjnych, pragnących wyrażać własne „Ja” poprzez strój. W sklepach oczekuje na nie przyjazna obsługa i dobrze wyeksponowane ubrania. Orsay czasami gości na łamach różnych publikacji, przedstawia również najnowsze kolekcje na pokazach mody. Ich proste wzornictwo ale też kroje dostały wyróżnienie nie tylko polek, lecz kobiet z całej Europy. Należy nadmienić, iż pierwsze salony pojawiły się w Niemczech. Kolejne prędko pojawiły się w Austrii, Czechach oraz na Węgrzech. Po pewnym czasie sukcesywnie firma zdobywała cały europejski rynek, aby stać się jednym z przodowników damskiej konfekcji.

pokaz mody

Autor: Kampus STDI
Źródło: http://www.flickr.com

Dziś Orsay kolekcja 2013 jest spośród tych najbardziej wyczekiwanych. Kolekcje stale czymś zaskakują, ale trzymają się tej samej konwencji. Sukienki sukienki ciążowe Orsay wciąż są szykowne, ale tym samym dziewczęce. Tak jest także z pozostałymi częściami garderoby, jakie proponuje ta sieć butików. W zeszłej kolekcji dominowały pastele, a stroje miały podkreślać kobiece walory. Ciekawe, co Orsay przedstawi nam tym razem. To zobaczymy już z początkiem przyszłego roku, kiedy to będzie dostępna w butikach.

admin
admin@artefakt.pl