Ślub to bezsprzecznie jeden z najistotniejszych dni w życiu każdego z nas. Przygotowania do tego ważnego wydarzenia trwają czasem nawet ponad rok, a przyszła panna młoda bardzo dba o to, aby wyglądać bajecznie. Odpowiednia suknia ślubna, biżuteria i inne gadżety są bardzo ważne, lecz jednym z najważniejszych elementów stroju są buty ślubne.

3i Store

Autor: кофе
Źródło: http://www.flickr.com
Często kobiety, wybierając obuwie do ślubu, kierują się w największym stopniu własnym gustem oraz modą. Dobierając buty ślubne musimy jednak patrzeć przede wszystkim na komfort użytkowania. Miejmy na względzie, że w dniu zaślubin jesteśmy aktywne niemal do świtu. Buty muszą umożliwiać nam ciągłe przemieszczanie się, chodzenie, stanie, a także tańczenie. Założenie niewygodnych pantofli z materiałów syntetycznych na szaleńczo wysokich obcasach spowoduje, że już po kilku godzinach panna młoda będzie zniecierpliwiona i zmęczona. Najrozsądniejszym wyborem będą czółenka damskie skórzane, które są nie tylko wyjątkowo komfortowe, ale również szalenie eleganckie.

Obecna moda ślubna pokazuje, że nawet przy tradycyjnej, białej sukni ślubnej, nie trzeba decydować się na charakterystyczne obuwie do ślubu – Coraz częściej rezygnujemy z białych, materiałowych pantofli na korzyść butów praktycznych, które będzie można założyć częściej niż przez jeden dzień w życiu. To sprawia, że jesteśmy w stanie wydać na buty ślubne więcej, niż kiedyś. Choć czółenka damskie skórzane to nabytek stosunkowo kosztowny, mamy pewność, że wykonane ze skóry naturalnej, porządne obuwie, będzie nam służyć przez wiele lat. Możemy zdecydować się na buty w kolorze neutralnym, nie przyciągającym uwagi, jak krem, czy szarości, albo możemy trochę poszaleć i zdecydować się na obuwie w intensywnym kolorze, które będzie korespondować z kolorem innych dodatków.

wedding shoes

Autor: Lynn B
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesne panny młode z ochotą sięgają po buty granatowe, miętowe, srebrne, a nawet czerwone. Pamiętajmy, że buty do ślubu należy wybrać odpowiednio wcześnie, gdyż będą niezbędne przy przymiarkach sukni – do wysokości obcasów dobiera się długość kreacji.

Interesuje Cię ta kwestia? Jeżeli poszukujesz innych wiadomości, które także będą użyteczne, kliknij tutaj oraz sprawdź więcej w tekście (http://www.dortex.pl/ceny-asortyment-outlet-cream-niesort/asortyment-outlet-ceny/).

Warto też pochodzić nieco w butach przed ślubem, choćby po domu, by przyzwyczaić nogę do kształtu buta i zapobiec pojawieniu się w dniu ślubu kłopotliwych otarć.

admin
admin@artefakt.pl