Swą bezustanną wziętość marka zawdzięcza pieczołowicie pielęgnowanej tradycji używania obfitej ilości ekstraktów roślinnych w własnych kosmetykach dbając, aby kompozycja była jak najbardziej naturalna i wolna od zbytecznej chemii.

Propozycja firmy to rozległa propozycja kosmetyków niezbędnych każdemu facetowi w każdym wieku. Rozpoczęcie legendarnej marki Taylor of Old Bond Street to 1 września 1854r. Szybko uzyskał poważanie i wziętość pośród wyższych sfer za jakość i zastosowanie przy wyrobów kosmetyków wyciągów roślinnych. Jest to jedna z czołowych angielskich marek, jaka wręcz perfekcyjnie uosabia brytyjski styl golenia na mokro.

golenie maszynką

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com

Przekazując szeroką gamę najwyższej jakości artykułów do golenia, pielęgnacji włosów i cery, zapachów i akcesoriów z nimi związanych, pozostaje marką wielce pożądaną wśród ogromnej rzeszy facetów. Zawdzięcza to przede wszystkim cenie, która w stosunku do jakości jest zwyczajnie niewygórowana. I to oczywiście dzięki niej kremy Taylor of Old Bond Street są przeważnie wybieranymi kremami, przez młodych entuzjastów męskiego golenia na mokro (sprawdź tą stronę). Taylor of Old Bond Street to dogłębnie zakorzeniona historia sporządzania ekskluzywnych artykułów do męskiej twarzy.

Egzotyczne wonie takie jak, cytryna, limonka, róża i drzewo sandałowe zagłębione są w ekskluzywnych kremach do golenia, z zapachem trzymającym się jeszcze długo po goleniu. Pochodzące z naturalnych olejków eterycznych i ziół aromatycznych zapachy te zapewniają wyjątkowe wrażenia, a łagodzące kompozycje pozostawiają ją gładką, miękką i bez najmniejszych podrażnień.

Tradycyjne akcesoria do golenia i pielęgnacji włosów z logo Truefitt & Hill (czytaj więcej) służą mężczyznom od ponad 200 lat.

Jeżeli chcesz zgłębić większą ilość wiadomości na opisywany tutaj temat, to użyj informacji (www.paskicrestpolska.com/kolekcja/paski-wybielajace-crest) zamieszczonych w podobnym materiale.

Znana linia zapachowa 1805 powstała dla upamiętnienia roku założenia firmy. Luksusowe opakowania produktów powodują, że doskonale nadają się na upominek. Zestaw eleganckich mydeł toaletowych dla facetów fascynuje rześkim morskim zapachem złączonym z bergamotką, mandarynką i kardamonem, urozmaiconym lawendą.

Ałun jest zwyczajnym minerałem, znany i stosowany już od wielu tysięcy lat. Ma działanie aseptyczne i ściągające. –

admin
admin@artefakt.pl