Instytucja małżeństwa egzystuje od zarania dziejów. Istoty ludzkie łącza się w związki, odprawiając swego typu „rytuały”, które były uzależnione od pochodzenia i grupy etnicznej.

Z biegiem latek odmieniają się one razem z duchem czasu. Jeszcze parę latek temu, do tradycji należał pierścionek zaręczynowy z żółciutkiego złotka, który nosiła przyszła panna młoda – te same rzeczy tyczyło się obrączki. Jednak przyszedł nowy wiek, a razem z nim, nowe tradycje…
Obrączki ślubne bywają najważniejszą częścią ceremonii ślubnej.

Jak uważasz? Czy opisywany wątek jest interesujący? Jeżeli tak, to kliknij w link i zbadaj praktyczne informacje – wciągną Cię całkowicie.

Ich wymiana jest bardzo istotna i dla wielu ostateczna. Bardzo dużo person w obecnej chwili już nie przywiązuje takiej wagi do tradycyjnych pierścieni – czy jest to spowodowane względów osobistych, czy zdrowotnych, albowiem wiele ludzi jest uczulonych na złoto. Obrączki z białego złota bywają więc doskonałą alternatywą – białe złoto obrączki, dla obrączek ze zwykłego (żółciutkiego) złota. Istnieje ich wiele rodzajów wzorków – podobnie jak ze zwykłymi obrączkami. Jednakże nie oszukujmy się – wiele obrączek zrobionych z bielutkiego złota, jest o wiele droższych aniżeli te tradycyjne.

Czy zaciekawiła Cię treść tej strony? Chcesz poznać większą ilość informacji? To, odwiedź stronę internetową, która dostarczy Ci wiele ciekawych faktów.

I w tym miejscu wkraczamy z następnym zagadnieniem, którym jest…

Ślub, młoda para

Autor: 古 天熱
Źródło: http://www.flickr.com
Tanie obrączki ślubne są alternatywą dość kuszącą dla tych spośród naszych osób, którzy to pragną mieć piękne obrączki, jednak nie jest ich stać na białe złotko, czy nawet na żółciutkie. – obrączki ślubne

Zaistniało bardzo dużo surowców, które to spokojnie zastępują złoto, a bywają to w szczególności: platyna, tak zwany „pallad”, wielokolorowe, z tytany, ze srebra, tak nazywane „breuning”, albo choćby „saint maurice”, „zirkon”, i również „stelmach”, albo chociażby tak przezywane „swepol”, albo „złoty skorpion”.
admin
admin@artefakt.pl