Firma North Face z niemal 50-letnią tradycją jest teraz jedną z bardzo rozpoznawalnych marek na całym świecie. Artykuły tej firmy zawsze są łączone z najwyższą jakością, także troską o szczegóły. Propozycja tej marki jest duża i włącza ubranie, buty, plecaki, torby, namioty, śpiwory i różnego gatunku dodatki. Wyposażenie North Face , poza konfekcją i obuwiem, w zasadzie objęty jest dozgonną gwarancją.

idź na stronę

Autor: Big Star
Źródło: Big Star
Firma kładzie bardzo duży akcent na zwiększenie technologii i podmiotowe rozwiązania, jakie poprzez liczne patenty jest możliwość spotkać wyłącznie w ich ubiorach, lub sprzęcie sportowym, doskonałym przykładem jest technologia thermoball. Firma (perfumyinspirowane >> ciekawy serwispłaszcz

Autor: Axami
Źródło: Axami

zamaskowanym zamkiem. Krój płaszcza zezwala na świetne dopasowanie do kształtu kobiecej postury. Jest elegancki, ręczy duży komfort cieplny. Płaszcz damski North Face (sprawdź naszą propozycję) świetnie nadaje się do codziennego użytku w surowe zimowe dni – .

Firma The North Face posiada w swojej kolekcji rękawki kolarskie wykonane w technice bezszwowej, z dwuwarstwowej, oddychającej tkaniny. Gwarantują osłonę przed wiatrem i obniżoną temperaturą. Warstwa wewnętrzna zapewnia bezzwłoczne pozbycie się wilgoci od skóry, dzięki czemu skóra zostaje sucha, nawet podczas obfitego wysiłku. Zewnętrzna część jest odpowiedzialna za termoizolację i utrzymanie perfekcyjnej ciepłoty organizmu. Cieńsza dzianina od środkowej strony łokci poprawia przepływ powietrza oraz zapobiega krępowaniu ruchów.