Ten opis rozpoczniemy w trochę nietypowy sposób, a mianowicie od zagadki: jaki element damskiej garderoby musi koniecznie pasować do kozaczków? Zdecydowana większość pań odpowie, że chodzi w tym miejscu o szalik, względnie jesienne rękawiczki. A my ze swojej strony dodamy jeszcze torebki ze skóry oraz te uszyte z skaju. Chociaż część projektantów wcale nie sądzi, że obuwie i torebki muszą stanowić idealnie dobrany duet, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby dokonać małych oględzin damskich torebek.

Torebka damska kuferek skórzany Angela

Autor: Torbs
Źródło: torbs.pl
Klasyczna torba kobiety, która codziennie wychodzi do zakładu pracy, najczęściej ma tylko jeden model. To całkiem spora sakwa, która mieści we wnętrzu mnóstwo typowo kobiecych drobiazgów.

Bogate czterdziestolatki inwestują tylko w torebki skórzane. Tego typu surowiec bywa przecież bardzo trwały, czyli taki w sam raz na codzienne wyjazdy do miejsca zatrudnienia. A dodatkowo wprawne oraz zazdrosne oko znajomej z pewnością dostrzeże tak kosztowny materiał. W taki sposób wymieniona torebka staje się również wyznacznikiem majętności. Tutaj więcej dla zainteresowanych: modna marka torbs.

Na niepowtarzalne okazje, czyli np. na bal charytatywny, każdej elegantce przyda się mała torebka zwana kopertówką. Pełni ona zazwyczaj funkcje czysto dekoracyjne, bo maleńkie wnętrze mieści tylko naprawdę konieczne drobiazgi. Na fotografiach umieszczonych w kolorowych czasopismach zobaczymy światowe aktorki, które dumnie i z uśmiechem na obliczu kroczą po czerwonych chodnikach, a w ręku ściskają wzmiankowaną już tutaj kopertówkę. Interesujące wpisy: .

Z kolei bizneswomen wolą całkiem inne fasony. Z racji tego, że codziennie panie dyrektor są zmuszone nosić ze sobą istotne sprawozdania, to ich torebki bywają zarówno pakowne, jak i eleganckie. Podczas meetingów biznesowych najlepiej wyznaczoną funkcję spełnią. Oczywiście będą one wykonane ze skóry, a ich wnętrze z łatwością zmieści nawet kilka teczek rozmiaru A4. Tego typu torebki z oczywistych powodów nie mogą posiadać żadnych dekoracji, czyli stalowych łańcuszków ani typowo młodzieżowych motylków. W biznesie liczy się wzbudzający zaufanie wygląd i tylko proste aktówki damskie są w stanie zrobić pozytywne wrażenie na kontrahentach. A im pozytywniejsze będzie wspomniane wrażenie, tym bardziej zadowalającym sukcesem skończy się narada dla naszej kobiety biznesu. I tym samym dochodzimy do spostrzeżenia, że torebka może pozostawać dobrym kobiecym sprzymierzeńcem.

admin
admin@artefakt.pl