Kobiety uwielbiają lubią obcasy, w niektórych odmianach butów mogą one mieć długość nawet kilkunastu centymetrów. Większość pań zakładając buty z wysokim obcasem będzie się czuć znacznie atrakcyjniej, figura się wydłuża i przybywa nieco wzrostu. No i zapomnieć nie można o tym, że wyższe obcasy na zgrabnych nóżkach przyciągną wzrok chyba każdego mężczyzny.

sklep internetowy 3i

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak zakładanie szpilek poza tym, że jest bardzo efektowne, to będzie jednak niosło sobą parę niebezpieczeństw. Rzecz jasna jeśli się je będzie zakładać raz na jakiś czas, to nic poważnego nie powinno się stać. Jeśli jednak szpilki będą codziennym obuwiem, to w takich przypadkach należy trochę uważać i przy pojawieniu się jakiś kłopotów zrezygnować z ich noszenia.

Jeśli masz chęć uzyskać dodatkowe materiały na opisywany wątek, to zobacz proponowane www (http://mengarnitury.pl/), które zawierają też dane na to zagadnienie – wejdź zatem tutaj.

Najbardziej dokuczliwą dolegliwością związaną z zakładaniem szpilek są bóle pleców. W czasie chodzenia z wysoko podniesioną stopą kręgosłup ma nienaturalne wygięcie, to będzie prowadzić do przeciążenia mięśni i w ostatecznym efekcie do ostrego bólu, który w skrajnych przypadkach może uniemożliwić chodzenie.

Kolejnymi objawami które są związane z zza długim zakładaniem obuwia z wysokim obcasem są halluksy i żylaki. Przez to, że stopa jest zbyt przeciążana i mocno ugniatana, to u wielu pań coraz częściej może dochodzić do tego typu zaburzeń. Ubierając zbyt wysokie szpilki ryzykuje się także skręceniem kostki, ponieważ niekiedy łatwo stracić w nich równowagę. Oczywiście wszystkie powyżej wymienione rzeczy większości kobiet nie przekonają aby zrezygnowały z noszenia szpilek, ale może spowodują, że będą one rzadziej ubierane.

Buty, wiązanie

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Oprócz tego ważne jest, co się nosi po ściągnięciu szpilek, dobrze jest po kilku godzinach spędzonych w niewygodnej pozycji założyć buty, w jakich stopy naprawdę odpoczną. Doskonale w tej roli sprawdzą się na przykład mokasyny damskie.

Zafrapował Cię niniejszy tekst? Jeśli tak, to wejdź na ten link – to bardzo użyteczna witryna (https://crossjeans.pl/on/jeans/slim), która też okaże się dla Ciebie wartościowa.

Buty te są ogromnie wygodne, łatwo się zakładają, a przez to że posiadają płaski obcas, to stopy mogą w nich doskonale odpocząć. Mokasyny przeważnie szyje się z naturalnych skór, numbuku lub zamszu, a dostępne są w bardzo wielu wersjach stylistycznych – kobiece mokasyny

.

admin
admin@artefakt.pl