Salony fryzjerskie cieszą się raz po raz większą popularnością, nie trudno więc zauważyć że powstają w mgnieniu oka. Przedtem przeznaczone w szczególności dla płci żeńskiej, teraz oblegane podobnie przez mężczyzn. Niektórzy powiadają, że włosy to niemal wizytówka człowieka. Jeśli potrafisz o nie godnie zadbać, sprawiają, że poziom pewności siebie znacznie się podwyższa.

polecana www

Autor: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska

Kerastase to firma zajmująca się produkcją wyrafinowanych kosmetyków do włosów. Marka jest częścią działu artykułów międzynarodowej firmy dominującej, czyli L’Oreal. Artykuły sprzedawane są wyłącznie bezpośrednio w salonach fryzjerskich, gdzie są rozpowszechniane lub poprzez sklep fryzjerski. Wszystkie linie, jakie wypuścił na zbyt producent dotyczą innego typu włosów i przynoszą inną pielęgnację. Znaleźć można m.in.: krystaliczny połysk i lekkość włosów, kontrola przed działaniem słońca, nawilżenie włosów, wzmocnienie osłabionych włosów, pielęgnacja do każdego rodzaju włosów, ochrona barwy i blasku, zintensyfikowanie gęstości włosów, pielęgnacja dla mężczyzn, a także serum aktywizujące wzrost mocnych włosów. Kerastase oferuje program podzielony na 3 etapy: kąpiel, pielęgnacja oraz teksturyzacja – sprawdź polecaną stronę. Trzy bezproblemowe gesty rytuału, stosowane podczas pielęgnacji w salonie, można kontynuować w miejscu zamieszkania. Kąpiel -to główny etap rytuału. Wyrafinowanej konsystencji o wysublimowanym zapachu, zaadaptowanej do natury włosów oraz skóry głowy, asystuje masaż głowy, który aktywuje zmysły.

Interesują Cię nowinki? Zatem bądź na czasie (https://www.elian.eu/aktualnosci/czym-jest-wloczka-moher-i-do-czego-sluzy)! Wobec tego musisz przeczytać kolejny wpis na frapujący temat, by zasięgnąć bardziej szczegółowych treści.


Pielęgnacja – tylko efektywna i ukierunkowana. Przemiana odczuwalna jest zaraz po aplikacji. Włosy odzyskują żywotność i doskonały wygląd. Ostatnim etapem staje się teksturyzacja – gest pielęgnacyjny nie wymagający opłukiwania. Oferuje działającą ochronę i niesłychany blask. Przygotowuje włosy do wykreowania. Kerastase posiada także internetowy sklep fryzjerski, gdzie krok po kroku, ściśle wybierając, zamówisz wszelkie potrzebne artykuły, by zapewnić swoim włosom należytą opiekę.

Kosmetyków do pielęgnacji włosów jest cała masa. Pamiętaj jednakże – aby mieć całkowitą pewność, że twoje włosy pozyskają to na co zasługują, wybieraj kosmetyki promowane przez salony fryzjerskie, które na tych produktach pracują cały czas.

admin
admin@artefakt.pl