Ostatnio szalenie modne stały się zakupy w tzw. lumpeksach. Sklepy z odzieżą używaną stały się swoistego rodzaju alternatywą dla drogich sklepów markowych. Odzież na wagę, to markowe rzeczy za małe pieniądze. Oczywiście trzeba się temu towarowi porządnie przyjrzeć, bo może okazać się uszkodzony. Ale często nawet wraz z pójściem do krawcowej cena takiego ciucha będzie o wiele niższa niż gdybyśmy kupili, go w sklepie.

Ludzie, którzy potrafią szperać wśród wielu ubrań mogą wyszukać wspaniałe ubrania. Wiele kobiet od A do Z jest w stanie ubrać się w lumpeksie i to tak, że wiele osób zachodzi w głowę ile ta osoba wydaje na ciuchy. Ale by nauczyć się tej zdolności, trzeba chodzić regularnie do lumpeksów, by móc znaleźć parę naprawdę porządnych ubrań.

Hurtownie odzieży używanej rosną jak grzyby po deszczu

ciuchy damskie

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Na ulicy widać szyldy, kilogram ciuchów za jedyne 30 złotych, lub wielka wyprzedaż, wszystko 50%taniej. Sklepy z odzieżą używaną są bardzo popularne, a owy hurt to możliwość ubrania się za rzeczywiście małe pieniądze. Wystarczy tylko porządnie się porozglądać. Co oznacza, że na sto procent trzeba w lumpeksie spędzić więcej czasu niż w markowym sklepie. W sklepach z odzieżą z drugiej ręki trzeba wszystkiego dokładnie się przyjrzeć.

Masz ochotę dowiedzieć się więcej informacji na opisywany temat? Więc odsyłam do serwisu (http://www.wonia.pl/), gdyż odnajdziesz w tamtym miejscu mnóstwo ciekawych danych opisujących przedstawiany wątek.

Sporo osób wchodzi i po chwili wychodzi, bo są przytłoczeni faktem, że będzie trzeba się przekopywać przez tak dużą ilość ciuchów. Jednak osoby, które mają czas i chęci potrafią znaleźć rzeczy w świetnym stanie i to z metkami od światowych domów mody.

Kiedy mieszkamy w dużym mieście można pójść do kilku lumpeksów i sprawdzić w ten sposób, do których rzeczywiście warto zachodzić. Sporo ludzi chce zainwestować w lumpeks i bywa, że towar pozostawia wiele do życzenia. Dlatego rzeczywiście warto poszperać po kilku hurtowniach z tego typu asortymentem, a później chodzić tylko do kilku wybranych by nie tracić czasu, na miejsca, gdzie nic ciekawego dla nas nie ma (rekomendujemy – hurtownia odzieży używanej Grudziądz). Nieważne jest to, do jakiego sklepu z odzieżą używaną trafimy musimy mieć, co najmniej godzinę na to, by, nawet po łebkach przejrzeć to, co zostało przywiezione do takiego sklepu.
admin
admin@artefakt.pl