Kobiece i zmysłowe – takie powinny być uczesania tego lata. Modne będą każde długości włosów, a szczególnie istotny okaże się kolor. Najmodniejszy kolor to tzw. „brond”, czyli połączenie brązu i słonecznego blondu, oczywiście w odcieniach naturalnych. Pasma koloryzuje się tak, by jaśniejsze i ciemniejsze tony swobodnie się przenikały. To już nie jest klasyczne ombre, gdzie kolory widocznie się odznaczał. Farbowanie jest delikatne. Pamiętajmy również o rudościach czy takich trendach jak granny hair.

dowiedz się więcej

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com
Ale aby kolor pozostał na włosach jak najdłużej, należy stosować specjalne linie kosmetyków, wspomagających ich pielęgnację. Podstawą niech będzie szampon do włosów farbowanych. Drogeryjne półki uginają się od szamponów, jednak bardzo łatwo jest trafić na produkt, którego użycie nie przynosi żadnych efektów. Wypróbujmy więc renomowane produkty firmy Schwarzkopf Professional.

Farbowane włosy

Autor: Simson Petrol
Źródło: http://www.flickr.com

Nie bez powodu produkty do stylizacji tej marki są tak lubiane przez większość stylistów fryzur. Jeżeli więc chcemy mieć gwarancję, że nasze włosy każdego dnia będą mocne i zdrowe, a ich układanie łatwe, zdecydujmy się na jeden z profesjonalnych fryzjerskich produktów marki Schwarzkopf. Miejmy pewność, iż jeśli raz damy się namówić na kosmetyki tej marki, zaczniemy używać ich regularnie. Szampon Schwarzkopf Professional zapewnia włosom natychmiast odczuwalną jaskrawość koloru, gładkość i odczucie dobrze odżywionych włosów.

Modne są włosy naturalne, lekko skręcone, w pozornym nieładzie, rozwiane wiatrem. Lecz jak nadać lekkości włosom tak aby nie przypominały kasku? Ta kwestia zaprząta od lat umysły naukowców w laboratoriach firm fryzjerskich. Laboratoria Schwarzkopf poradziły sobie z tymi problemami. W sieci czekają na nas spraye bez spłukiwania i pudry, które zaaplikowane są niewyczuwalne w dotyku, a zapewniają efekt naturalnej objętości.

Jeżeli mimo wszystko najlepiej prezentujemy się w prostych włosach, powinniśmy przed użyciem prostownicy użyć serum Schwarzkopf OSIS+ Flatliner, które nie tylko ochroni włosy przed wysoką temperaturą, ale skróci czas zabiegu.

admin
admin@artefakt.pl