Schyłek zeszłego roku i początek roku 2014 przywitał nas słonecznie i wiosennie. Wysoka tempaeratura faktycznne odczucia jakie zwykliśmy mieć podczas trwania tego mrożnego okresu w roku. W związku z tym nie łatwo było dobrać dopowiednią garderobę, by nie trząść się z zimna zmierzając do pracy i nie zgrzać się w drodze powrotnej pod wieczór.

modowe na czas wczesnej jesieni 2014 roku ma już np.

Ciekawy tekst, nie uważasz? Jeżeli więc chcesz przeczytać podobny materiał, sprawdź (https://galerialucznik.pl/pl/blog/maszyna-do-szycia-dla-poczatkujacych-1555069720.html) co dla Ciebie przygotowaliśmy, to też będzie w Twoim.

Christian Dior. W odrobinę szalonych pomysłach z poczuciem humoru potraktował sposoby komponowania elementów garderoby ze wzglądu na dłługość. Kolekcja projektanta pełna jest wytwornych garniturów i niepowtarzalnych sukienek. Matthew Williamson z drugiej strony pokazał kolekcję, kóra jest chyba mało jesienna jak dla umiarkowanych uwarunkowań klimatycznych w naszym kraju. Takie kreacjie raczej założylibyśmy na siebie niż w chłodny i deszczowy jesienny poranek. Jego projekty są bardzo kobiece, a jednocześnie banalne i foremne.Interesujące propozycje przedstawiła również Stella Mccartney. Jej pomysły są niezwykle dziewczęce i trochę zwariowane. W zgodzie z Jej koncepcją w trendach na ten rok powinny pozostać printy i formy geometryczne, a także wzór garniturowej kraty z lat 40-tych. Prada pokazała własne wyobrażenie mody jesiennej na ten rok. Z pewnością znajdą w niej kreacje dla siebie wielbiciele niemałego zamieszania. Właśnie ta prezentuje się kolekcja popularnej projektantki, która to niezwykle śmiało łączy kontrowersyjne wzory i materiały.

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

A co na jesień 2014 proponuje Valentino? Przyklasną mu z pewnością wielbiciele zworów zwierzęcych: sów, motylków i piór, które znajdują swoje odbicie w kreacjach w ozdobnikach graficznych, wyszywanych, koronkowych i przestrzennych.
Niewiele barw zastosował w swoich pomysłach Balenciaga. Retro konwencja jednak doskonale wspólgra z bardzo prostą formą krójów. Mniej znaczy więcej – kolekcja tego fashionisty na jesień 2014 (sprawdź perfekcyjnie wyraża tą definicję prostoty.

Jaki styl wybać dla siebie? Do jesieni jeszcze daleko, a w modzie, tak jak w porach roku, do tego czasu zapewne zajdzie jeszcze wiele zmian.

admin
admin@artefakt.pl