Moda to, wbrew obiegowej opinii, zainteresowanie nie tylko pań. Także panowie obracają ogromną uwagę na to, co na siebie wkładają. Dlatego w poczytnych czasopismach i w internecie pojawia się co raz więcej wskazówek, które pomagają panom określić typy sylwetek męskich i dobrać odpowiedni strój.

Zgodnie z propozycjami największych dyktatorów stylu można szaleć do woli. Zestawiamy wszystko, także wzory cętkowane, paski zebry, printy, a nawet kwiaty oraz malarskie desenie.

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z tego tematu? Z taką dewizą przygotowaliśmy następny post na nowej stronie – ciekawa treść (http://www.czarmed.pl/category/alkomaty) czeka tam na Ciebie.

Moda męska

Źródło: http://pixabay.com

Niemniej jednak istnieją i prężnie funkcjonują domy mody męskiej. Moda dla mężczyzn jest również pokazywana na wybiegach, choć często akurat tam pokazywane są elementy odzieży raczej nietypowe i niefunkcjonalne. Moda męska (tu przykładowe propozycje dla mężczyzn: przykłady na stronie) jest tematem rozległym i ciekawym.

Określenie swojego typu budowy jest właściwie przepustką do sukcesu. Jeśli poznamy swoje zalety oraz wady, będziemy mogli lepiej działać na tym polu. Jeśli ciężko jest samodzielnie rozpoznać swój typ figury, warto poprosić o pomoc życzliwego znajomego.

Jeżeli ten post jest według Ciebie emocjonujący, to zobacz stronę, która także publikuje tego typu treści. One niewątpliwie również Cię zaabsorbują.

A jeśli boimy się reakcji przyjaciół na nasz kłopot, lepiej oddać się w ręce swojej najdroższej. W ostateczności, możemy skierować swe kroki do doświadczonego stylisty, który nie tylko określi nasz typ sylwetki, ale dobierze też odpowiednie odcienie do naszej karnacji.

W projektach na ten rok dobrze widać powrót mody z lat 90. Bluzy kapturowe oraz bomber jacket do tego eleganckie spodnie bądź stylowa marynarka to prawdziwy hit. Gdy jeszcze trwa zima, nie zapominajmy o ciepłym szaliku, rękawiczkach (dowiedz się więcej na stronie) oraz czapce.
admin
admin@artefakt.pl