Wszystkie kobiety mają w swojej garderobie bardzo wiele wszelakich ubrań. Jednak bywa, że brakuje nam tuniki, która byłaby najlepsza na zimniejszy czas. Dlatego warto pochodzić po sklepach i popatrzeć na tuniki damskie może wyszukamy taką, która będzie nam pasowała. Dobrze mieć na jesień i zimę jakąś fajną tunikę. Tunika jest naprawdę dobrym rozwiązaniem, kiedy nie chce nam się za bardzo myśleć o tym, co dobrze się ubrać.

tunika

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Możemy kupić tuniki bawełniane, ale również wełniane i na szczęście w różnych kolorach. Wybór jest zależne od tego, co tak naprawdę lubimy i od tego, czego brakuje w naszej szafie. Istotne jest, byśmy kupując nową rzecz pomyśleli też o tym, z czym będzie się ona dobrze komponowała. Zakup kolejnej rzeczy, która do niczego nie pasuje, mija się z celem, to po prostu marnotrawstwo pieniędzy.

Odmiana dla zimowego swetra

Kiedy przychodzi jesień i zima, wyciągamy ze strychu, alb z kartonów w szafie ubrania, które będą idealne na te dwie pory roku. Sprawdzamy, co można ubierać w tym sezonie i wyciągamy ze stosu ubrań to, co jest odpowiednie. Czasem niektóre rzeczy okazują się za małe a innym razem okazuje się, że już nam się nie podobają. Znajdujemy tuniki damskie, które

sweter

Autor: Evelyn Hill
Źródło: http://www.flickr.com

świetnie sprawdzą się w zimniejsze dni.

Podoba Ci się ten treść?! To przejdź do oferty biżuteria sklep online argentum, aby zaznajomić się z ciekawymi informacjami na omawiany temat, które dla Ciebie opublikowaliśmy.

Oczywiście najlepiej by taka tunika okazała cieplejsza. Latem i wiosną też chętnie wskakujemy w tuniki, ale z cieńszych materiałów. Ubierając tunikę dobrze jest się zastanowić, czy nie naruszy to dress codu przedsiębiorstwa, w którym pracujemy.

Wiele zależy od miejsca, w którym pracujemy, bo jeżeli chodzi o spotkanie na gruncie towarzyskim to tunika na sto procent będzie strzałem w dziesiątkę. To ten rodzaj ciucha, który zakrywa to, co powinniśmy ukryć i podkreśla zalety kobiecej sylwetki. Dlatego powinnyśmy mieć w swojej szafie parę tunik, bo są czasem lepszym rozwiązaniem niż zwykły sweter czy bluzka. Zresztą w wełnianej tunice na sto procent będzie nam cieplej niż w jakimś kusym sweterku. Tunika jest idealną opcją pod jesienny płaszcz, bo wtedy pięknie wszystko się komponuje. Przy krótkiej zimowej kurtce nie wygląda już tak oszałamiająco. Tak, więc jeśli w szafie mamy dużo tunik, warto wybierać dłuższe okrycia wierzchnie, bo wtedy na bank nic nie będzie się ze sobą gryzło.
admin
admin@artefakt.pl