Wszystkie kobiety mają w swojej garderobie bardzo wiele wszelakich ubrań. Jednak bywa, że brakuje nam tuniki, która byłaby najlepsza na zimniejszy czas. Dlatego warto pochodzić po sklepach i popatrzeć na tuniki damskie może wyszukamy taką, która będzie nam pasowała. Dobrze mieć na jesień i zimę jakąś fajną tunikę. Tunika jest naprawdę dobrym rozwiązaniem, kiedy nie chce nam się za bardzo myśleć o tym, co dobrze się ubrać.

tunika

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Możemy kupić tuniki bawełniane, ale również wełniane i na szczęście w różnych kolorach. Wybór jest zależne od tego, co tak naprawdę lubimy i od tego, czego brakuje w naszej szafie. Istotne jest, byśmy kupując nową rzecz pomyśleli też o tym, z czym będzie się ona dobrze komponowała. Zakup kolejnej rzeczy, która do niczego nie pasuje, mija się z celem, to po prostu marnotrawstwo pieniędzy.

Odmiana dla zimowego swetra

Kiedy przychodzi jesień i zima, wyciągamy ze strychu, alb z kartonów w szafie ubrania, które będą idealne na te dwie pory roku. Sprawdzamy, co można ubierać w tym sezonie i wyciągamy ze stosu ubrań to, co jest odpowiednie. Czasem niektóre rzeczy okazują się za małe a innym razem okazuje się, że już nam się nie podobają. Znajdujemy tuniki damskie, które

sweter

Autor: Evelyn Hill
Źródło: http://www.flickr.com

świetnie sprawdzą się w zimniejsze dni. Oczywiście najlepiej by taka tunika okazała cieplejsza. Latem i wiosną też chętnie wskakujemy w tuniki, ale z cieńszych materiałów. Ubierając tunikę dobrze jest się zastanowić, czy nie naruszy to dress codu przedsiębiorstwa, w którym pracujemy.

Wiele zależy od miejsca, w którym pracujemy, bo jeżeli chodzi o spotkanie na gruncie towarzyskim to tunika na sto procent będzie strzałem w dziesiątkę. To ten rodzaj ciucha, który zakrywa to, co powinniśmy ukryć i podkreśla zalety kobiecej sylwetki. Dlatego powinnyśmy mieć w swojej szafie parę tunik, bo są czasem lepszym rozwiązaniem niż zwykły sweter czy bluzka. Zresztą w wełnianej tunice na sto procent będzie nam cieplej niż w jakimś kusym sweterku.

Interesuje Cię mieszczący się w tym portalu materiał? Kliknij więc oprócz tego tu oraz sprawdź więcej info festina zegarki na opisywany problem.

Tunika jest idealną opcją pod jesienny płaszcz, bo wtedy pięknie wszystko się komponuje. Przy krótkiej zimowej kurtce nie wygląda już tak oszałamiająco. Tak, więc jeśli w szafie mamy dużo tunik, warto wybierać dłuższe okrycia wierzchnie, bo wtedy na bank nic nie będzie się ze sobą gryzło.

admin
admin@artefakt.pl