Trendy wiosna 2014 można określić w jednym zdaniu jako całkowity miszmasz. Nadal aktualne będą pastele królujące tej zimy. Poza nimi, spotkamy także mocne zestawienia zarówno jeżeli chodzi o koloru, jak też rodzaje materiału.

Autor: Marcin Tyszka

Tym co wydaje się je jednoczyć, jest zaznaczanie kobiecości w różnych aspektach życia. Znów przywrócone do łask zostaną sukienki wyciągnięte z lat czterdziestych i pięćdziesiątych, emanujące świadomą zmysłowością. Kroje blisko ciała, w zestawieniu z miękkimi materiałami, bez wątpienia będą rozbudzać wyobraźnię. Długie kurtki wiosenne proponowane w tym sezonie, rewelacyjnie wtopią się w taki klimat. Każda osoba odnajdzie wśród nich taką, która będzie jej odpowiadać. W wersji lnianej kurtki wiosenne będą pasować do zwiewnych sukienek, a z materiałów skóropodobnych – do stylizacji niesfornej dziewczynki. Moda wiosna 2013 przede wszystkim gloryfikuje zestawianie przeciwieństw.

Wspomniane wcześniej tworzywa podobne do skóry, zdaje się skutecznie wygryzły skóry zwierzęce. Trendy wiosna 2013 pokochają je nie tylko ze względu na walory ekologiczne, ale też dlatego, że posiadają w sobie odrobinę gustownego kiczu. Jest to kolejny niezbędnik tego sezonu. Do łask powróci także look nazywany glam sport, opierający się na zestawianiu komfortowych ubrań sportowych z pełnymi klasy,ale też plastikowymi akcesoriami.

Przygotowując się do lata, nie powinno się także zapomnieć o tym jak istotne są stroje kąpielowe dwuczęściowe, czy w jednej części, w obu wersjach proponowane są na obecny sezon. Najbardziej modne będą te, stylu vintage – ze słodkimi guziczkami. W duże wzory, lub w jednym kolorze. Co więcej stroje kąpielowe dwuczęściowe będą dostępne w wariancie z podwyższonymi figami, zarówno zaznaczającymi kobiece kształty, jak też maskującymi strategiczne miejsca.

Moda wiosna (https://numoco.sklep.pl/blog/nowe-trendy/wiosenne-sukienki-trendy/) 2014 daje więc fantastyczne pole dla fantazji. Można dowolnie zestawiać na pierwszy rzut oka sprzeczne części garderoby i kroje. Odrobinka kiczu też jest mile widziana, bo przecież zależy nam na ukazaniu, że trendami można bawić się nie tylko na poważnie.

Źródło: http://kraina-stylu.pl
admin
admin@artefakt.pl