Co mówi zwykły mężczyzna o modzie? Generalnie nie za dużo, nie jest to przecież jego działka. Są faceci, którzy się tym interesują, lecz zjawisko to jest bardzo niezbyt częste.

moda

Autor: Pretty One
Częściej zwykła kobieta potrafi wznieść się na wyżyny swojego poczucia smaku, by zaprezentować coś nietypowego, coś co sprawdziłoby się znakomicie nawet na wybiegach, wystarczy zresztą wybrać się na rynek jakiegoś większego miasta i obserwować, jaka wyobraźnię mają przedstawicielki płci pięknej – polecany sklep z sukienkami.

Od razu trzeba powiedzieć, że wiele fajnych kreacji wywodzi się z kolorowych magazynów i modnych stron internetowych, gdzie kobiety i dziewczyny prezentują swoje kreacje. To trend, podobnie, jak kulinarne blogi, w którym dominuje pewien styl życia, do jakiego warto dążyć. Bardzo dobrym przykładem takiej blogerki modowej jest na przykład Kasia Tusk, która nie tylko jest córką premiera, ponadto pisze blog, który codziennie tysiące ludzi odwiedzają każdego dnia.

moda damska

Autor: PerhapsMe.com
Źródło: PerhapsMe.com

Prezentuje się ona tam, jako kobieta, która wie dużo o trendach modowych. Prezentuje bluzki damskie, spodnie, nakrycia na głowę czy kurtki – . Wszystko to dobrze przedstawione i zaaranżowane. Sama Kasia Tusk twierdzi, że sama to wszystko organizuje, lecz trudno w to uwierzyć.

Jest to przecież możliwe, ale każdy kto zajmuje się prowadzeniem bloga wie, że prowadzenie go nie jest proste i czasami potrzeba pomocy z zewnątrz (żeby na przykład ktoś zrobił genialne zdjęcia). Kasia Tusk to przykład bardzo dobrze znany, więc dlatego wspominam o niej, jednakże w dzisiejszych czasach wiele osób, zupełnie nieznanych, może spróbować swoich umiejętności w takim właśnie blogowaniu.

Ta tendencja coraz odważniej panująca w sieci przedstawia młode dziewczyny, jako ekspertów od mody, prezentują się jako stylistki czy nawet krytyczki modowych trendów Mówią, co powinno się założyć na każdą z pór roku. Choć nie są znane, to po prostu zwykłe dziewczyny, jakich spotykasz setki, to jednak robią sobie renomę. Zależnie od zaangażowania osiągają sukces lub hurtownia biżuterii dropshipping są tylko jednymi z wielu blogerek modowych. Konkurencja zaś jest ogromna i coraz trudniej się przebić na tym rynku.

admin
admin@artefakt.pl