O tym, że moda włoska jest bardzo rozpropagowana w Polsce świadczyć może najdobitniej fakt, że na półkach sklepowych nie brakuje odzieży pochodzącej od najróżniejszych projektantów wywodzących się z Włoch.
Jedną z marek, która u nas cieszy się ogromnym zainteresowaniem jest niewątpliwie Terranova. Jest to firma, której początki dotuje się na 61 rok, aczkolwiek właściwie marka na dobre dotarła do odbiorców dopiero w 1988 roku. Na początku swojej działalności Terranova funkcjonowała przede wszystkim na rynku Europy Zachodniej jak również w USA.

zakolanówki w style=

Obecnie jednak dostrzega się wzrost zainteresowania Europą Wschodnią, która niesie w sobie bardzo duży potencjał. Korzysta na tym także Polska, w której przybywa sklepów, które posiadają w sprzedaży odzież tej włoskiej firmy. Na samym początku Terranova (dodatkowe info: ) była firmą, która była dedykowana tylko dla dorosłych klientów. Z upływem czasu jednakże, jak ma się to w przypadku wielu marek odzieżowych stworzono nowe kolekcje skierowane do najmłodszych klientów.

Każda z nas bardzo dużą uwagę zwraca na to, co ma na swych nogach. Jednym z wyborów, który nasuwa im się w pierwszym rzędzie są zakolanówki. Głównie lubią je kobiety młodsze, które mogą się pochwalić długimi nogami. Na takich nogach zakolanówki prezentują się niezmiernie seksownie. Zakładane są szczególnie w okresach, gdy pogoda staje się chłodniejsza. Można je założyć na przykład na rajstopy. Trochę mniej komfortowe jest noszenie ich, gdy temperatura jest wyższa. Nie brakuje kobiet, które uważają, iż zakolanówki świetnie współgrają ze spódniczkami. Mnóstwo z nich woli właśnie je od legginsów, które również cieszą się sporą popularnością.

Dosyć nietuzinkowym dodatkiem do damskiego ubioru są piękne różowe szpilki. Bardzo często są one zakładane przez młode kobiety, dla których barwa ta wydaje się być zdecydowanie najbardziej odpowiedni. Szpilki w kolorze różowym wciąż są preferowane, choć spotkanie ich na ulicach nie jest już aż tak bardzo częste, jak jeszcze parę lat temu. Możliwe jednak, iż wraz z nadejściem kolejnego sezonu znów będą trendy i znowuż będzie można podziwiać panie w tego typu obuwiu.
admin
admin@artefakt.pl