Rok 2015 to powrót lat 90. Znów wkładamy platformy, odkryty brzuszek oraz naklejane tatuaże. Ale tym razem w wersji wyrafinowanej – zamiast barwnych obrazów, srebrne oraz złote wzory geometryczne. Metaliczne tatuaże to prawdziwy przebój na lato, w szczególności plaże jak też festiwale. Na pierwszy rzut oka prezentują się jak prawdziwa biżuteria. Jak to działa? Tak , jak w latach 90 – przylepiamy obrazek na ciało, wacikiem z wodą nacieramy, czekamy krótki czas i gotowe. Tatuaże metaliczne trzymają się mniej więcej 4-6 dni. W jednym opakowaniu jest parę różnych wzorów. Koszt bez względu od firmy to blisko 30 złotych.

tatuaż

Autor: Adrian Miles
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób nosić? Metaliczne tatuaże to idealne uzupełnienie letniej stylizacji w stylu boho. Jeśli wybierasz się na festiwal to tattoo bijoux będzie genialnym pomysłem. Srebrny i złoty super wygląda na opalonej skórze. Można je użyć jako bransoletki oraz łańcuszki. Świetnie wyglądają na plecach przy sukienkach a także bluzkach z „rozciętymi” plecami. ()

Kto by pomyślał, że zmywalne tatuaże powrócą do łask. Standardowe czarne i wielobarwne tatuaże są zastąpione metalicznymi. Metaliczne tatuaże wiążą się ze stylem boho jak też hippisowską wolnością. BOHO Flash Tattoo najlepiej wyglądają na opalonej skórze i ekstra mienią się w słońcu. Fajne jest to, iż dostajemy je w pakiecie, i to od nas zależy jak je spożytkujemy.

W internecie znajduje się sporo niezwykle ciekawych artykułów – jeżeli chcesz poznać kolejny – sprawdź na serwisie (https://gemeo.pl/szablon2/shop/14—Kamienie-szlachetne.html) a nie pożałujesz!

Możemy je ucinać, zrobić z nich kolczyki, pierścionki, kolie czy

tatuaż

Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com

bransoletki.

Każda z Was na pewno pamięta jak nalepia się takowe tatuaże – Nomar. Skóra powinna być sucha oraz nienatłuszczona. Wycinamy wybrany tatuaż, zdejmujemy folię osłonową, przyklejamy go, dociskamy mokrą ściereczką (beauty blender również sprawdza się znakomicie) po czym delikatnie zdejmujemy papier. Tatuaż podług zapewnień producenta trzyma się 4-7 dni. Prawda jest trochę inna. Tatuaż ładnie wygląda w pierwszym jak też maksymalnie następnym dniu. Później tatuaż się ściera, natomiast niewidzialny na początku klej brązowieje. Tatuaż na szczęście możemy bardzo szybko wymyć z pomocą oliwki jak też wacika. Można to uczynić minimalistycznie, bądź absolutnie zaszaleć! Metaliczne tatuaże dopełnią każdy wakacyjny look.
admin
admin@artefakt.pl