Nie da się zaprzeczyć, że w współczesnych czasach bardzo istotne jest to, jak dokładnie wyglądasz. Oczywiście właściwie każdy z nas na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że nie można oceniać innych osób po ich wyglądzie, jednakże bez dwóch zda często wyrabiamy sobie opinię o konkretnej osobie na podstawie jednego wrażenia. Jeśli chcesz więc robić na innych osobach dobre wrażenie, z pewnością musisz zadbać w odpowiedni sposób przede wszystkim o swoją garderobę.

ubrania

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo osób niestety ma kłopoty z dobraniem właściwych ubrań, które będą pasowały do ich sylwetki. Zwykle wydaje nam się, że nie ma nic łatwiejszego – idziemy do sklepów, przymierzamy konkretne ubrania, przeglądamy się w lustrze i kupujemy te, w których wyglądamy najlepiej. W praktyce jednak wcale nie jest to tak proste i niejednej z nas oczywiście przydałaby się osobista stylistka. Oczywiście możesz pójść na wszelkiego rodzaju kursy – teraz wyjątkowo popularne są między innymi szkolenia dress code (Basia Józefiak – personal shopper) – jednak nie zmienia to faktu, że z pewnością łatwiej jest wybrać odpowiednie ubranie innej osobie niż sobie. Właśnie w tych przypadkach przydaje się osobista stylistka, która wybierze się z Tobą na shopping i będzie mogła obiektywnie ocenić, jak dokładnie wyglądasz w konkretnych typach ubrań. Takie dziewczyny wykonujące zawód personal shopper zwykle mają skończone różnego rodzaju szkolenia dress code, dlatego oczywiście będą w stanie udzielić Ci najlepszych porad – również takich, które będziesz mogła wykorzystywać w przyszłości kiedy już będziesz sama chodziła na zakupy. Porady udzielone przez personal shopper zdecydowanie pomogą Ci znaleźć najlepsze fasony i barwy ubrań, w których będziesz wyglądać najlepiej. Możesz z tego rodzaju pomocy skorzystać jednorazowo – i wówczas kupić wiele ubrań, które uzupełnią Twoją garderobą na długi czas – albo zabierać ze sobą stylistki na każde zakupy.

Czy po przeczytaniu prezentowanego artykułu udało Ci się wynieść coś fascynującego? Jeżeli tak, to przejrzyj pozostałe informacje tu – na pewno wciągną Cię bez reszty.

Jeżeli będziesz się stosować do ich wskazówek, oczywiście Twój styl znacząco się poprawi – czytaj o tym jak znaleźć własny styl.

Wbrew pozorom znalezienie osobistej stylistki nie jest bynajmniej takie ciężkie. Coraz osób ludzi zdaje sobie sprawę z faktu, jak niezwykle ważny jest ich wygląd i robione przez nich pierwsze wrażenie, dlatego zapotrzebowanie na tego typu usługi również jest coraz większe. Z wskazówek stylistów korzystają właściwie wszystkie gwiazdy, zatem Ty również możesz sobie pozwolić na trochę luksusu!

admin
admin@artefakt.pl